niedziela, 18 stycznia 2015

Yves Rocher HAUL

Hejka:)

dziś chcę Wam pokazać moje ostanie łowy. 
Yves Rocher, jak każda firma ma swoje perełki i parę bubli. Mimo to, jestem ich wierną fanką od lat i są kosmetyki, które kupuję tylko u nich. Korzystając oczywiście z super promocji, akcji i specjalnych kodów.

W tym tygodniu najbardziej opłacało się złożyć duże zamówienie, które redukowało się o wartość 100 zł. I tak, zamawiając za 199 zł, kod minusuje wartość zamówienia do 99 zł. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to czas szalonych wyprzedaży, domyślacie się, że można nieźle się obłowić. Plus ich tradycyjne gratisy do zamówień i bezpłatny kurier powyżej 109 zł – bajka!

Jeśli chcecie skorzystać z oferty, wystarczy wpisać ten kod do zamówienia: QQ3378


Hey:)

I want to show you my last order from Yves Rocher.
Of course, they have hit products, but also some trash:/ I am their biggest fan for years, because I am relied on natural cosmetics. So, I'm always waiting for promotions, sale or special offers.

Last week I got a special code for 100 PLN. So, when I ordered products for 199 PLN I payed 99 PLN only. So, for 112,30 PLN I took 15 cosmetics and free delivery. Isn't it good???

If you want to check this promotion, just type this special code: QQ3378

Oto moje zakupy:
My order:


15 produktów za 112,30 zł./ 15 products for 112,30 PLN.Tutaj sekcja włosy./ Hair products.


Moje ulubione żele pod prysznic./ My favourite shower gels.


Kilka makijażowych hitów: podkłady: porcelanowy róż i beż, puder sypki transparentny róż, korektor z wyciągiem z róży  i tusz do rzęs, wymagający mega precyzji, ale wart zachodu;)/ Few makeup products: porcelain beige and rose foundations, loose powder: transcluent rose, concealer with rose extract and mascara, quite tough at the beginning, but practice makes perfect;)


I kremy: nagietkowy uniwersalny i dwa przeciwzmarszczkowe – tak, tak – już czas!/ And creams: universal with calendula and two anti-wrinkle creams – it's time!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers