czwartek, 19 marca 2015

Better Candy Poland - czy słodycze mogą być zdrowe?/ Better Candy Poland - could sweets be healthy at all?

Cześć:)

dziś wpis bardzo słodki i kolorowy. A to za sprawą pysznej paczki, jak do mnie przyszła już jakiś czas temu:) A w niej cała masa słodyczy Better Candy!!! Czy może być coś lepszego???

Ale...


To nie są zwykłe słodycze, napakowane cukrem puste kalorie, zawierające masę chemii, sztucznych barwników i alergenów...

To są słodycze ekologiczne, organiczne, z certyfikatami i witaminami!

Całą historię firmy możecie poznać tutaj: http://bettercandy.sklep.pl/
Właściciele szukali po prostu bezpiecznych słodyczy dla swojego małego alergika:)


Ja również cierpię na alergię pokarmową, co poniekąd utrudnia życie
i na początku ciężko jest się przestawić na nową dietę, wykluczającą bardzo często ulubione produkty. Da się jednak przeżyć. O wiele gorzej jest wytłumaczyć to maleńkiemu dziecku, ja ograniczam alergeny od kilkunastu lat i często ratuję się po prostu lekami. Jest to natomiast
o wiele bardziej skomplikowane np. w ciąży, kiedy wszelkie preparaty przeciwhistaminowe są ZABRONIONE! To samo tyczy się okresu karmienia piersią, kiedy to wprost do mleka przenika całe zło
z kosmetyków i lekarstw. Także łatwo nie jest, na szczęście poważny atak alergii miałam tylko raz. I na zainfekowany nos dostałam steryd:/ Mam nadzieję, że nie będę musiała już do tego wracać...

A teraz słów kilka o samych produktach:)
Mieliśmy dwóch małoletnich testerów i sami nie mogliśmy się im również oprzeć;))) Mama jednego z nich przyznała, że też trochę synkowi podjadała;) Cóż, nie dziwota, bo wszystko smakuje po prostu inaczej niż zwykłe, przemysłowe produkty. Czuć wyraźnie owocowe smaki i czystą słodycz, mmm!


Hi:)

today a very sweet and colorful post. All because of yummie package with sweets from Better Candy!!!

But...

But, these sweets aren't so common, with lots of sugar and callories, with chemicals and allergens inside...

These sweets are ecological, organic, with vitamins and certified ingredients!

More info here: http://bettercandy.sklep.pl/
The owners were looking for any safe sweets for their little allergy sufferer:)

I'm also allergic and it wasn't so easy to go for a special diet. For sure it's harder with little children and during pregnancy or beast-feeding period. All because of medicines, which are just forbidden:/


Let's go and see all products:)

We tried of course all of them, but we had also two few years old helpers;) One mum told us, that she just ate her son's sweets;) It's normal, because the taste is really delicious!

W naszej paczce znalazły się:

I got in my package:


Pierwsze w Polsce ekologiczne cukierki wzbogacone witaminą C
o wspaniałym smaku soczystej wiśni, jagody, truskawek i owocu granatu. Zawierają prawdziwe ekstrakty owocowe oraz naturalną witaminę C. Oczywiście certyfikowane, bezglutenowe, bezpieczne dla alergików, wegetarian, wegan, koszerne. 

Więcej: klik

First in Poland: ecological sweets with vitamin C and taste of: juicy cherry, blackberry, starwberry and pomegranate. With natural fruit extracts and pure vitamin C. With certificates, gluten free, safe for all kind of allergy sufferers, vegetarians and vegans, kosher.
Organiczne lizaki wzbogacone dodatkową witaminą C o smaku soczystej wiśni, truskawki oraz maliny. Zawierają prawdziwe ekstrakty owocowe oraz naturalną witaminę C.

Więcej: klik

Organic pops with additional vitamin C and taste of juicy cherry, strawberry and raspberry. With natural fruit extracts and pure vitamin C.
Ekologiczne lizaki z witaminą C o kwaśnym, niespotykanym smaku soczystej wiśni, truskawek, jabłka i winogrona. Zawierają prawdziwe ekstrakty owocowe oraz naturalną witaminę C. Jako, że jestem wytrawnym smakoszem kwaśnych żelków wszelkiej maści, to jest chyba mój ulubiony produkt Better Candy!

Więcej: klik

Ecological sour pops with vitamin C and taste of juicy cherry, starwberry, apple and grapes. With natural juicy extracts and pure vitamin C. I am also a biggest sour sweets fan, that's why I really love these pops.
Organiczne lizaki z witaminą C o powalającym smaku soczystej wiśni, arbuza, truskawek, brzoskwini i owocu granatu. Zawierają prawdziwe ekstrakty owocowe oraz naturalną witaminę C.

Więcej: klik

Organic pops with vitamin C and taste of juicy cherry, watermelon, starwberry and pomegranate. With natural juicy extracts and pure vitamin C.
Pierwsze w Polsce ekologiczne żelki Fruit Snacki bez żelatyny wieprzowej, o niesamowitym smaku banana, wiśni, truskawki
i brzoskwini. Zawierają prawdziwe ekstrakty owocowe oraz naturalną witaminę C. To mój numer dwa na tej liście hitów. Przepyszne i przede wszystkim miękkie żelki o niespotykanym, owocowym smaku. Czegoś takiego jeszcze nie jadłam. Absolutnie najlepsze żelki na rynku. Warto spróbować, zasmakują wszystkim żelkożercom!!! Można kupić małe lub duże opakowanie. Te maleńkie torebeczki są idealną wprost przekąską na mały głód;) Noszę je zawsze przy sobie, tak na wszelki wypadek;)

First in Poland ecological fruit snacks without pork gelatin and with taste of banana, cherry, strawberry and peach. With natural fruit extractsand pure vitamin C. That's my number two on this hit-list. Delicious and very soft. For me the best jellies ever! You can choose a little or big pack. I got few little ones and it's perfect to have them on shopping or at work/ at school.

Na koniec cała masa radości w jednym miejscu! Bardzo ucieszyła mnie ta paczka, bo do tej pory nie miałam pojęcia o istnieniu lepszych słodyczy. Myślałam, że jesteśmy skazani wyłącznie na przemysłową, chemiczną produkcję. Obawiałam się również, co zrobię jeśli okaże się, że moje dziecko urodzi się alergiczne. Jak wytłumaczyć mu, że nie może niczego zjeść. I wszystkim ciociom, że nie wolno przynosić nam żadnych słodyczy, cytrusów i wielu innych, bo szkodzą dziecku. I już nawet nie w kwestii zębów:/


And once again, everything all together. I really like these sweets, it's just better. I prefer to pay more and eat less, but better and stay healthy!Serdecznie wszystkim polecam te słodycze, bo naprawdę warto zadbać o siebie i zdrowie najbliższych. Zgodnie z zasadami eko-życia lepiej czasem zapłacić więcej i zjeść mniej, a po prostu lepiej. Idąc do kogoś, kto ma dzieci też warto o tym pomyśleć. My mamy zamiar w ogóle nie pokazywać dziecku złych słodyczy, złych zabawek etc. na tyle, na ile się da, oczywiście;)

Zachęcam również do odwiedzenia fan page'a Better Candy Poland, żeby być na bieżąco:


I can recommend you these products, and to get more info check their fan page via Facebook:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers