sobota, 16 maja 2015

Chcesz zostać Ambasadorką Le Petit Marseillais?/ Join Le Petit Marseillais Club:)

Cześć:)

jakiś czas temu zostałam ambasadorką marki Le Petit Marseillais. Chcesz nią zostać i Ty???

Koniecznie zarejestruj się na ich portalu w strefie dla Ambasadorek i czekaj cierpliwie na wyniki;) Tego typu akcje są tam organizowane regularnie, poza tym czekają na Ciebie inne atrakcje, konkursy, ciekawe artykuły i opinie innych Użytkowniczek. Ogólnie jest to bardzo ciekawy, kobiecy i pachnący kącik:)

W ostatniej edycji dostałyśmy dwa nowe żele LPM, 20 próbek żelu pod prysznic o zapachu kwiatu pomarańczy i 20 próbek mleczka do ciała do skóry suchej wraz z zestawem kart dla Przyjaciółek i tajemniczą maseczkę na oczy. Naszym zadaniem było odgadnąć nowe zapachy;) Nooo, muszę przyznać, że prawie mi się udało;) Najbliżej byłam z werbeną i cytryną;)

Już samo pudełko było bardzo ładne, estetycznie zapakowane, w stylu modnych ostatnio boxów. Zresztą, same zobaczcie i poczujcie powiew Prowansji!

Puste pudełko też się przyda na jakieś małe skarby./ Empty box is also very useful;)


Jupiii!/ Yupieee!
Fajna paczka-niespodzianka, prawda???/ Nice surprise, hah?Także biorę się za testy, na pewno będą smakowicie pachnące;) Pomarańcza i grejfrut cz werbena z cytryną? Co Wy wybrałybyście??? Moje poszczególne recenzje wkrótce:)

Pięknego weekendu!


Hi:)

Few weeks ago I bacame a ambassadress of Le Petit Marseillais. If you want to join this club, register now via web site:)
They send lovely packages from time to time;) besides you can find there: contests, interesting articles and many scented inspirations.
I've got 2 brand new shower gels, 20 samples of orange blossom shower gel, 20 samples of body butter for dry skin, special cards for my friends and silky glasses. My quest was to guess the smell with wrapped eyes;) Well, it was quite easy, especially with verbena and lemon;)
 
Look at the box! Isn't it beatiful???

Sooo, I'm gonna start my test, more reviews soon:) Orange and grapefruit or verbena and lemon???

Have a beatiful weekend!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers