sobota, 11 lipca 2015

Emolium znaczy lagodna kąpiel/ Emolium means delicate bath

Hej:)

Dziś o super kosmetyku, który poznałam dzięki mojej córeczce;) Zapewne większości z Was tego typu produkty są doskonale znane. Wcale wam nie zazdroszczę, bo są one w sumie przewidziane dla osób ze skórą wrażliwą czy nawet atopową. Ja, na szczęście, problemów nie mam, ale nowości testować lubię;)))

Także zapraszam na pogadankę o Emolium, czyli emulsji do kąpieli.


 


Hey:)

Today something about one product, which I know because of my daughter;) I think most of us know that kind of products well. And all because of skin problems. Thanks God, we don't have such ones, but I love new cosmetics, that's why I decided to write few words.

This time Emoilum, bath emulsion.
Jak widać, już opakowanie zachęca do kupna i stosowania. Bezpieczny kosmetyk, od pierwszego dnia życia, same olejki... No, cudo! 

As you can see, it's safe, from the first day of life, natural oils inside...
Emulsja jest odpowiednia do stosowania u dzieci i niemowląt.

Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.

Od 1. dnia życia

Posiada rekomendację  Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego:)It's safefor children and new-born-children. Hypoallergenic formula created by dermatologists.
W składzie PEG-i, których zdecydowanie unikam. Ale skoro pani doktor przepisała, zużyłam całą butlę i pomogło na łuszczącą się po porodzie skórkę;)

I found two PEG inside:/ I try to avoid them in my daily routine. But we've got it for a prescription and helped;)
Produkt jest praktycznie bezzapachowy, ma kremową aż wodnistą konsystencję, nie jest zbyt wydajny - opakowanie 400 ml ma starczyć na 15 razy, czyli pół miesiąca, a jego koszt to ok. 35 złotych w tzw. taniej aptece;) Ja wiem, że mówili mi, że dziecko sporo kosztuje, ale skompletowanie tych wszystkich kremików dla mamy i dziecka to raczej gruba przesada... Na szczęście u nas na jednej butelce się skończyło i teraz w razie problemów zalecono nam starodawny krochmal (BTW - chcecie przepis;)???) lub chociażby 2 łyżki mąki ziemniaczanej dodane do kąpieli. Emulsję oceniam bardzo dobrze, choć ma PEG-i w składzie i jest dość droga. Jak ktoś ma problemy skórne, na pewno warto spróbować:)

It's unscented, with creamy texture and it's not so productive - 400 ml lasted for about 15 times. And the price was about 35 PLN. So, it's quite expensive. But now I know the same effect can bring something like starch (BTW - do you want a recipe;)??? ) or just 2 spoons of potato starch into a tube. In general Emolium is really good product and if you have any skin problems should help you:)

Znacie inne produkty z tej linii?

Do you know other Emolium products?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers