poniedziałek, 4 stycznia 2016

Z miłości do dzieci - With Love handmade/ For children With Love

Cześć:)

Dziś będzie ulubiony strój dnia małej modeleczki. Jest to prawdziwy przebój naszej pierwszej wspólnej zimy;) Szarości, dresówka, oversize, sukienka, handmade... Mamy z córką te same składniki stylu;) I to wszystko dzięki cudownej Pani Marceli szyjącej pod szyldem With Love.Źródło: http://marcelkapopko.wix.com/with-love?fb_ref=DefaultMiałyśmy dostać zimową niespodziankę. I to, co przyszło w paczce przeszło nasze wszelkie oczekiwania! Strój jest nieziemsko piękny i uroczy. Nasza córeczka wygląda w nim ślicznie i sama sobie też się chyba podoba;)


Strój składa się z szarej luźnej sukienki z dresówki i futrzanej kamizelki. Serduszko na sukience również jest puchate;) Całość uzupełnia opaska typu pin-up. 

Całość jest wykonana bardzo starannie i z niezwykłą dbałością o detale. Krój sukienki wygląda zupełnie jak w wersji dla dorosłych - ma nawet subtelne wcięcie
w talii;) Surowe wykończenie brzegów jest również bardzo HOT. A o zaletach futrzanej kamizelki chyba nie trzeba dużo mówić. Po pierwsze ogrzewa. Po drugie pasuje niemal do wszystkiego. A po trzecie idealnie sprawdzi się praktycznie przez cały rok. Można nosić ja luźno lub związać delikatną złotą tasiemką. To samo opaska. Może być uzupełnieniem każdej stylizacji.

Nasza mała modelka jest ostatnio bardzo ruchliwa, więc nie udało mi się schwycić jej w kadrze w całości;) Ale jak widać, dzióbki, opanowała w 100 %.

Komplet jest naszym jednym z top trzech zestawów tej zimy. I na pewno nie będzie ostatnim w naszej małej szafie. Chętnie sama zamówię taką kieckę dla siebie i coś wiosennego dla Dzidzi.

Oprócz ubrań, Pani Marcela szyje też liczne gadżety i akcesoria, jak choćby mufki do wózka, kolorowe literki i tipi! Wszystko jest do dogadania, a kontakt z tak miłą Twórczynią to czysta przyjemność. Wspomnieć również należy, że ceny nie należą tutaj do wygórowanych. Polecamy zatem z całego serca. 

Dotychczasowe projekty With Love znajdziecie tutaj: klik

A do polubienia fan pejdża na Facebook'u chyba nie muszę Was specjalnie zachęcać, prawda? Sprawdźcie koniecznie: hop


Hi:)


Today I'm gonna present one of our best little outfit. This is our winter smash hit. Grey, cotton, oversize, dress, handmade... My daughter has the same style;) And it's all because of Mrs. Marcela from With Love handmade.


This was the biggest surprise for us. Can you imagine? Such a nice gift... This set contains: grey oversize dress with fluffy heart, a fluffy vest and a pin-up hairband. All handmade with love with huge hint of precision. This mini dress looks like a standard women dress. And a vest - this is a cult product for every it-girl;) Plus a hairband:)

Now I'm dreaming about the same dress to get a partner look with my girl:)
You can also get here many accessories like: colorfull letters, muff or tipi! And it's not expensive. Plus very nice and optimistic Author - this is it! You've got our recommendation:)

All products on a website: With Love
And via Facebook: click

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers