poniedziałek, 4 lipca 2016

MIR LEK - herbatki dla odważnych kobiet:) Miły dodatek do lektur motywacyjnych:)/ MIR LEK - special tea for brave women:)

Hej:)

Ostatnie miesiące mijały mi na zajmowaniu się córeczką i walce o czas! Bo tego mi właśnie brakuje najbardziej:/ Nie bogactwa, nie wakacji w tropikach ani nart w St. Moritz - tylko czasu, zwłaszcza chwil dla siebie... Wmawiam sobie, że po powrocie do pracy, lepiej się siłą rzeczy zorganizuję... Miałam także przyjemność testowania na sobie i bliskich serii produktów od Mir-Lek. Były to głównie ziołowe herbaty
i miksturki dedykowane konkretnym grupom, np. odważnym kobietom lub drwalo podobnym;) Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała ich sama...

Wraz z wiosenną mobilizacją, na pierwszy rzut poszły Herbatki dla odważnych kobiet. Hasło, opakowanie i zamysł spodobały mi się od razu:) To przecież produkty dla mnie!

Herbata czerwona z żurawiną i anyżem 

Wzmocnij zdrowie swojego układu odpornościowego. Ochroń swoje DNA, białka
i lipidy przed uszkodzeniem. Pozwól choć na chwilę zdominować się smakowi żurawiny i anyżu.
Skład: Herbata czerwona chińska Pu-erh, łuska gryki, żurawina, anyż, aromat.
Przyznam szczerze, że z początku obawiałam się tego anyżu, bo kojarzy mi się wyłącznie z tabletkami na ból gardła;) Na szczęście w połączeniu
z charakterystycznym posmakiem czerwonej herbaty zupełnie łagodnieje. Kombinacja jest całkiem spójna. Całość potęguje wrażenie zdrowego napoju. Kwestii prozdrowotnych herbaty Pu-erh chyba zachwalać nie muszę;)
A kto szczególnie ciekawy, polecam lekturę książek o zdrowym stylu życia
i zmianach na lepsze;) Ja mam swoje ulubione, a Wy?
Herbata zielona z miodem i imbirem
 

Słodki smak miodu i imbir wpływają korzystnie na witalność organizmu. Imbir wspomaga również metabolizm glukozy, przyspieszając w ten sposób przemianę materii. Poczuj inspirację smaku.
Skład: Herbata zielona chińska, Younan, łuska gryki, miód, imbir.
To mój absolutny faworyt. Jako wielbicielka herbat zielonych, miodu i imbiru nie mogłam wybrać inaczej. Ten smak w 100 % mi odpowiada i chyba zaprzyjaźnimy się na znacznie dłużej. Spróbujcie koniecznie, nie pożałujecie.


Herbata czarna z czarną porzeczką i cynamonem 
Chcesz polepszyć swoją koncentrację i ożywić swój organizm. Nic prostszego, zmotywuj się do wypróbowania nieskazitelnego połączenia czarnej porzeczki
i cynamonu.
Skład: Herbata czarna indyjska, łuska gryki, czarna porzeczka, cynamon, aromat.
Bardzo ciekawa opcja, ale w moim odczuciu bardziej jesienno-zimowa. Smak
i aromat głęboki, bogaty, trochę jak kompot. Fajna na deser w pracy. 

Jeśli tak, jak ja jesteście silnymi i odważnymi kobietami, sięgnijcie po zdrowe herbatki od Mir-Lek. A jeżeli zawsze pragnęłyście właśnie takie być, jest to wręcz konieczne;)!

Zajrzyjcie na FB: Mir-Lek i na ich stronę internetową: http://mir-lek.pl/
Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów, które również są ekstra pomysłem na prezent, zwłaszcza dla znerwicowanego koleżeństwa z pracy;)

Pozdrawiam Was ciepło i do następnego!  


Hey:)

I spent last months at home wit my daughter and unfortunately I didn't have much time for me, myself and I... I don't miss holidays, money, parties... Nope - I miss time:/ I hope that soon something's gonna change;) In fact, when we have more duties, we also have much more time (organisation!). All these time I tested Mir-Lek products. This is a Polish company and they produce different teas and herbs mixes.

My first choice was Tea for brave women. I love this slogan and what else?

Red tea with cranberries and anise


It's perfect for immune system. Helps to defence DNA, proteins and lipids.

Ingredients: Chinese red tea Pu-erh, buckwheat, cranberry, anise, aroma.

I was quite scared at the beginning because I hate anise.For me it's just like medicine. All ingredients caused it seems to be rather mild and refreshing. Besides I'm sure you all know Pu-erh and its magical properties.

For sure healthy life, knowledge and a hint of tea will be the best solution!

Green tea with honey and ginger

Sweet honey and ginger - this is my favourite mixture. Plus it's very healthy! Ginger helps also with glucose metabolism.

Ingredients: Chinese green tea Younan, buckwheat, honey, ginger.

This is my best tea ever. I love green tea in general. A hint of honey and ginger is like the frosting on a cake;) I fell in love with this taste from the first sip... Try immediately!


Black tea with a black currant and cinnamon
It's like an espresso in the morning. Helps to wake up fast and in a great mood:)

Ingredients: Indian black tea, buckwheat, black currant, cinnamon, aroma.

I also like this version, but in my opinion will be better for autumn and winter days. All because of cinnamon which is rather warming;) The taste reminds me compote form my grandma;) Might be also a very nice dessert at work:)

If you ara also brave women, check these teas. Check whole offer on: http://mir-lek.pl/ and via FB: click

This is also a vey nice gift idea, especially for nervous team collegues;)))

Have a nice and optimistic day!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy