wtorek, 21 kwietnia 2015

Mój dzień z NaturapH/ My day with NaturapH

Cześć:)

dziś postanowiłam pokazać Wam, co dostałam od firmy NaturaPh. Z racji tego, iż w paczce znalazły się produkty, które mogą towarzyszyć nam przez cały dzień, postanowiłam podjąć wyzwanie i spędzić z nimi trochę czasu;)


Na początek kilka słów o firmie:

NaturapH jest w Polsce oficjalnym importerem i dystrybutorem certyfikowanych produktów dr. h. c. Peter Jentschura.
 
Proponowane preparaty pomogą oczyścić organizm z toksyn, odkwasić go i zdetoksykować, a także utrzymać równowagę kwasowo-zasadową.

Poszukiwanie skutecznej drogi rozwiązania takich problemów jak szybsze starzenie się organizmu, powstawanie cellulitu, wypadanie włosów, dolegliwości menopauzy, migreny, zakwaszenie organizmu wskutek intensywnego wysiłku fizycznego itd., po wielu latach badań, doprowadziło dr Petera Jentschurę do opracowania skutecznej diety odchudzającej, czyli metod tzw. kuracji oczyszczającej poprzez odkwaszanie, która bazuje na kilku podstawowych produktach. Dziś produkty te znane są i cenione w całej Europie i na świecie. Sam fakt ich popularności świadczy o ich wartości i skuteczności działania.

Wszystkie produkty, w tym kosmetyczne są w 100 % produktami naturalnymi, nie zawierają substancji konserwujących, ulepszaczy, dodatków smakowych i zapachowych.

Stała obecność firmy na ogólnokrajowych targach o tematyce zdrowotnej, umożliwiła rozpowszechnienie proponowanych produktów w całej Polsce.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.naturaph.pl/ i fan page'u Facebookowym: klik
  
W mojej przesyłce znalazły się próbki następujących preparatów:

  • kaszek bezglutenowych: klik
  • komosy ryżowej z warzywami: klik
  • herbatek ziołowych: klik 
  • preparatów witaminowych: klik
  • i zasadowej soli do kąpieli: klik   


Hi:)

today I wanted to show you what I've got from NaturapH. I received 'all day long' products, so enjoy this day with me;)


First, few words about a company:


NaturapH is the one and only importer and distributor of certified Peter Jentschura products. They help you to clean and deacidify your body. We all want to live forever, stay young and beatiful, avoid skin problems... and still looking for a perfect diet;)
Maybe these 100 % natural products could help us to live our lives healthy?!?

More info here: http://www.naturaph.pl/ and via Facebook: click

In my package I found samples of:

  • gluten-free porridge
  • quinoa with vegetables
  • herbal tea
  • vitamin dust
  • and sea salt.
 

Świetna opcja na śniadanie w pracy;)/ Will be perfect even in the office.Uwielbiam owsiankę na śniadanie. Dodatek orzechów i owoców jest moim klasykiem./ I love porridge with fruits and nuts./Pysznie i zdrowo./ Tasty and healthy.Kiedy brak pomysłu na obiad lub nie ma czasu w biurze, warto sięgnąć po jakąś zdrową przekąskę. Perfect lunch when your fridge is still empty.

Po obiedzie czas na herbatkę. Niestety w ciąży nie mogę ich pić, ale przydały się koleżance. Mam nadzieję, że dzięki nim odzyskała równowagę:)/ Tea time... I couldn't drink them, but I hope it helped my friend to keep the balance:)Preparat witaminowy w pyłku. Również powędrował w dobre ręce, ponieważ nie byłam pewna czy mogę suplementować się w ciąży. Myślę, że  wiosną dawka witamin i minerałów pomoże każdemu z nas łagodnie przejść przez trudny okres przesilenia./ Vitamin dust - I also gave it to my friend because of my preganancy.
Mój ulubiony punkt programu: sól do kąpieli. Używałam do stóp. Rewelacja! Nie ma nic przyjemniejszego niż aromatyczna i relaksująca kąpiel stóp. Czy ciepła czy zimna, zawsze pomaga:) Działa tak naprawdę na całe nasze ciało: czujemy się zrelaksowane, zadbane, wypoczęte... Polecam wszystkim!


Ogólnie są to produkty bardzo ciekawe, zwłaszcza dla osób świadomie żyjących i odżywiających się. Warto wiedzieć, czym w naturalny sposób możemy sobie pomóc. A przecież korzyści płynące chociażby z regularnego spożywania owsianki i innych kasz, znane są nie od dzisiaj. Niby wszystko to wiemy, ale w codziennym biegu całkiem się zapominamy. Jemy słodycze, półprodukty, niezdrowe mięso, żywność tanią, jałową i mocno przetworzoną. 

Wkrótce w moim organizmie zajdą kolejne zmiany i znów będę musiała wdrożyć w życie nową, inaczej zbilansowaną dietę, dobrą dla Maluszka. A latem wracam do ćwiczeń, mam zamiar wbić się w ciasne legginsy i być sexy, sportową mamą;)


All products seems to be very interesting, especially for fitness or diet-freaks;) But, it's good to know how can we help ourselves in healthy way. We all know that eating porridge and other grtis, groats and grains is very important, but most of us forget about it:/ We still eat too much sweets, semi-finished products, unhealthy meat, and evertything cheap and empty.

Soon in my life next big change;) New role, new challenges, new diet;) And I hope I'm gonna make it;))) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers