sobota, 23 maja 2015

Tulimysie codziennie z przyjemnością/ Tulimysie means love:)

Cześć:)

Jak zapewne wiecie rodzina nam się powiększyła;)
I nie mówię tu tylko o naszym największym Maleńkim Skarbie, ale też o Jej szmacianych przyjaciołach. Do zacnego grona dołączyła bowiem nieśmiała Zającówna w szaro-żółtej sukience:)

Przybyła z daleka, a wyszła spod ręki, a właściwie igły Pani Joanny i Jej pracowni Tulimysie. Jest to przecudne miejsce w Sieci pełne kolorowych pomysłów na ekologiczne a przede wszystkim przyjazne zabawki. A że ja kocham polski hand-made, od razu dałam się temu miejscu oczarować. Warto czasem zapłacić więcej i podarować swojemu dziecku coś milusińskiego, przytulaśnego i bezpiecznego. Nie zapominajmy, że często chińskie zabawki nie posiadają żadnych atestów
i bywają toksyczne!

Dlatego szczerze wszystkim polecam zabawki szyte ręcznie. Może spróbujecie same coś stworzyć? Powiem Wam w sekrecie, że nawet mój mąż nabrał ochoty na własnoręczny projekt i wykonanie pojemników do szafy naszej córeczki;) bo żadne z dostępnych na rynku nie spełniły jego wymagań;))) Czy coś z tego wyjdzie??? Poczekamy, zobaczymy...

A wracając do tematu panny Zającowej, prezentuje się ona następująco;) i zajmuje ważne miejsce wśród towarzyszy snu naszej córeczki.


Hi:)

As far as you know, we've got new householders;) Of course, it's our lovely daughter, but also a very nice cuddly toy - quite shy rabbit-doll from Tulimysie. It's a hand-made doll in a grey and yellow dress with lovely long ears. Tulimysie is an on-line store with soft, Polish hand-made toys - that's why I can recommend it all from the bottom of my heart! I really like to pay more and get less, but highest quality, nice and safe!!!

Look at her, enjoy and buy yourself a nice cuddly doll!


Piękna!/ Beautiful!


Szybko odnalazła się wśród reszty puchatego towarzystwa;)/ She likes the Others from a first sight;)

Nasza Poleńka jeszcze w szpitalu. Kocham Ją najbardziej na świecie!!! Miała wtedy 3 dni:) A Zającowa przyszła prosto do szpitala - taka niespodzianka:)/ Our Poleńka in a hospital, she was 3 days already:) I love her the most!!! And a rabbit-doll was her first best friend:)


Wszystkim bardzo polecam przytulanki od Tulimysie i zachęcam do zapoznania się z nimi na Facebooku: klik

I recommend you all cuddly toys from Tulimysie. You can meet them via Facebook: click

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Zgadza się:) na żywo jeszcze cudniejsze;) i te ich słodkie pyszczki:)

      Usuń

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers