środa, 1 lipca 2015

Złoty pył od O.P.I./ Golden dust from O.P.I.

Cześć:)

Są kolory, które przystoją tylko latem;) Tak jest, moim zdaniem ze złotymi paznokciami. Pasują one wyłącznie do opalonej skóry, kolorowych ciuchów i dużej ilości biżuterii. A do czego konkretnie??? Na szczęście na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Od kilku już lat obserwujemy trend swobodnego mieszania kolorów, często pozornie do siebie niepasujących. Według mnie warto do skromnych strojów dobierać jakieś awangardowe dodatki: neonowe lub kontrastowe paznokcie i zdobne torebki czy ciekawe buty;)

Dziś pokażę Wam lakier 50 years of style z kolekcji Mustang by O.P.I.


Udało mi się go kupić podczas targów LNE w specjalnej cenie 12 zł.Niestety nałożony na szybko, bez odpowiedniego przygotowania i bazy nie utrzymuje się długo. Właściwie ściera się już tego samego dnia:(
Dodatkowo, moim zdaniem oczywiście, pojemność 15 ml jest tylko na minus, ponieważ mnie dość szybko nudzą się lakiery do paznokci i rzadko udaje mi się jakiś wykończyć;)


Ogólnie jest to kolor dość trudny i mało uniwersalny, dlatego nie polecam go Wam jakoś specjalnie. Lepiej dołożyć i wybrać bardzo klasyczny odcień Bubble Bath albo Don't bossa nova around me. 

Poniżej szybka fotka z manicurem. Słaba jakość, bo robione komórką;)
A Wy znacie lakiery O.P.I.?


Hi:)

It's a typical summer colour - 50 years of style from Mustang by O.P.I. Golden nails are perfect combination with suntanned skin, colorful clothes and jewellery.

I bought it for 12 PLN at LNE this year. It's quite hard to cover ypur nails with this product. You have to take care about your nails and use a special base, of course:) And it's not so long lasting. May be completely destroyed in one day only. I also hate this huge bottles. 15 ml is really too much:( Look at my very fast manicure and sorry for bad pic:/

Do you like O.P.I.?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers