wtorek, 29 września 2015

Krem do rąk Vaseline - moja różowa tarcza;) i wyniki konkursu jesiennego/ Vaseline hand cream - my new shield;)

Hej:)

Dziś przedstawiam Wam kolejną nowość Vaseline na naszym rynku. Po ultralekkich balsamach do ciała i kultowej wazelince, przyszła pora na krem do rąk i paznokci.
W duecie ze specjalnymi rękawiczkami, stał się on ostatnio moją różową tarczą;) Broni mnie przed wysuszaniem rąk, o które łatwo jesienią.

Krem ten ma bardzo delikatną konsystencję i bladoróżowy kolor. Szybko i ładnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. No i ten zapach! Poezja! Według mnie jest całoroczny, ale jesienią i zimą warto nakładać go grubszą warstwą na noc i dodatkowo użyć rękawiczek nawilżających. Efekt po tak przespanej nocy jest nieziemski. Ponoć Victoria i David Beckham serwują sobie taką kurację dla dłoni każdej nocy;)))


Na swoje paznokcie narzekać nie mogę, więc ciężko mi powiedzieć jak bardzo pozytywnie wpłynął na nie kremik;) Ale staram się postępować zgodnie ze złotą zasadą: lepiej o siebie zadbać niż nic nie robić i mieć pretensje;)

Ja z kremu jestem bardzo zadowolona i już czekam na nowe opcje/ wersje tego kosmetyku:)
Znacie kosmetyki marki Vaseline???


Hey:)

Today I wanted to show you something new from Vaseline. This time hand and nail cream. This is the newest product in Poland. I really like their ultralight body balms, that's why I was curious what's this:)

The texture here is really delicate: nice and smooth. And its colour is something like powder pink plus the smell - also in plus. For me this cream will be perfect for every season. In autumn and winter I'd like to have special gloves for better effects:) I heard that Victoria and David Beckham sleep like this every night;)))

It's hard to say something about nail care, beacuse I don't have any problems with my nails;) I really like this product and I'm gonna buy next versions;)

Do you know Vaseline???I na koniec wyniki konkursu jesiennego z Agutek Kocyki Minky, gdzie do wygrania był słodki komplecik dla chłopca lub dziewczynki:)


Nie przedłużając, tym razem wygrywa Daria Bylina! Brawooo!!! Wszystkim pozostałym serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny konkurs, który trwa do końca tytygodnia
http://dobrakarmaiwony.blogspot.com/2015/09/uwaga-konkurs-konkursiwo-rozdawka.html?m=1

Prosimy o kontakt ze Sponsorem w celu ustalenia szczegółów wysyłki:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers