wtorek, 27 października 2015

Entuzjastyczny początek dnia z Fabio Verso/ Enthusiastic mornings with Fabio Verso

Hej z samego rana:)

Mimo, iż aktualnie nie muszę wstawać do pracy, to i tak moje poranki zaczynają się zwykle wcześnie i bardzo aktywnie;) Wykorzystując te krótkie chwile drzemek mojej córeczki, szybko robię się na bóstwo. 

Standardowo. Zestaw ubrań, szybki mejkap, włosy, najlepsza biżuteria i kilka kropli perfum.

Zawsze lubiłam zapachy wyraziste, nie rezygnowałam z nich nawet w biurze. Dopiero nasza mała księżniczka była w stanie zmienić moje stare nawyki;) I tak stałam się fanką zapachów lżejszych, mniej drażniących, a raczej pozytywnych i łagodnie słodkich:)

Do takich zaliczyć można właśnie Entusiasmo od Fabio Verso

 
Jest to egzotyczny kwiatowo-owocowy zapach przeznaczony dla kobiety wesołej, energicznej, korzystającej z życia. Napawa optymizmem, kusi zmysłowością.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, ananas, morela, liście fiołka, czerwone owoce
nuta serca: piwonia, kwiaty bawełny, jaśmin
nuta bazy: paczula, wanilia, piżmo, cedr
Cena: ok. 19 zł/ 50 ml
Przyznam szczerze, że od lat nie kupuję już tzw. odpowiedników, ale ten naprawdę fajnie pachnie. Wiadomo, ze jest tylko inspiracją;), ale nawet dość udaną. Zapach na ciele utrzymuje się ok. trzech godzin. Na ubraniach czy szaliku zdecydowanie dłużej. Jest delikatny, przyjemnie słodki i odrobinę uwodzicielski. Według mnie są to perfumki na cały dzień: do biura, na kawę z koleżanką, do kina z mężem:) Cieszę się, że na nie wpadłam, bo nawet nie przypuszczałam, że można tak przyjemnie pachnieć za całe 19 zł:) Uważam też, że tego typu zapachy są fajnym przejściem od soczyście owocowych zapachów letnich do cięższych perfum zimowych. Bardzo podoba mi się też butelka: prosta, skromna i z klasą.

Mimo, iż nie zdarza mi się kupować dwa razy tych samych kosmetyków, dla tej wody byłabym w stanie zrobić wyjątek. Dlaczego? Bo zapach jest bardzo delikatnie kobiecy, kremowy, esencjonalny. Lubię go!

Po te perfumy i więcej kosmetycznych inspiracji zapraszam do Drogerii Marysieńka lub do ich sklepu on-line: http://www.drogeriemarysienka.pl/
Zachęcam również do odwiedzenia fan page'a na Facebook'u: klik żeby nie przegapić żadnej ciekawej promocji;)
Hey in da early mornin'

Thanks God I can stay at home at the moment;) But I have to say, I don't prefer lazy pyjama style outfits. So, I'm wearing elegant make-up every day, most expensive jewellery and perfume, of course:)

I like deep, oriental perfums and I even wore them in the office. But our little princess changed everything in our lives. And that's how I became the biggest fan of lighter, positive and sweet perfums.

And then I discovered Entusiasmo by Fabio Verso.

This is an exotic flower and juicy smell for happy women. Very optimistic and sensuous.

Ingredients:

head: lemon, pineapple, apricot, violet leaves, red fruits
heart: peony, cotton flowers, jasmine
Base: patchouli, vanilla, musk, cedar

Price. ca 19PLN/ 50 ml

I don't like fake bags, clothes, perfume. This one is inspiration only, but quite good one. I feel this smell on my nody for about 3 hours, on clothe much more. For me this is all day long smell: in the morning, in the office, during lunch and even for dates;) For 19 PLN it's worthy. And it's good for autumn, just before all these deep smells. Normally I'm not buying the same cosmetics twice, but this smell is really nice and universal and maybe one day I'll buy another bottle of Entusiasmo.

For this and more visit Drogerie Marysieńka or click here:
http://www.drogeriemarysienka.pl/
Like also their fan page on Facenook: click to get more.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers