wtorek, 6 października 2015

Moja walka z cerą - czyli jak odkryłam futurystyczny kolagen w żelu!/ Fight with my own skin - my new futuristic gel collagen!

Cześć:)


Jak zapewne wiecie od miesięcy borykam się z problemami skórnymi. Wszystko zaczęło się kilka tygodni po porodzie:/ Hormony się rozbuzowały, obowiązki mnie przygniotły, a sielskie życie wygodnickiego korposzczura odeszło w niepamięć;) Z tego to akurat należy się cieszyć, ale... moja walka z samą sobą jest trudna i wymaga dyscypliny!

Dodatkowo, jako, że jestem już po trzydziestce od produktów do pielęgnacji wymagam relatywnie więcej;) Stąd też moje wygórowane wymagania;)))

Ciągle też testuję coś nowego i szukam swej idealnej kosmetyczki;) Jakiś czas temu w moje ręce wpadł zupełnie innowacyjny Aktywny kolagen w żelu DermoFuture.

Uwielbiam takie gadżety, bo już przy aplikacji czuję, że robię coś dobrego dla siebie
i traktuję je jako inwestycja w swoje ciało.

Nie pomyliłam się i tym razem:)


Kolagen nazywany jest białkiem młodości, ponieważ odpowiada przede wszystkim za opóźnianie efektów starzenia się skóry. Stanowi 70 % masy białek skóry i 30 % całkowitej masy białka ludzkiego. Dzięki temu uważany jest za najważniejsze białko w ludzkim organizmie. Z upływem lat jego ilość ulega degradacji, co niekorzystnie wpływa na zmianę w naszym wyglądzie. Aktywny kolagen w żelu pozwala uzupełnić braki kolagenu
w komórkach, dzięki czemu uelastycznia i zwiększa gęstość skóry. Ma on właściwości wpływające na nawilżenie, wygładzenie oraz na poprawę kondycji skóry. Zmniejsza głębokość i ilość nawet bardzo wyraźnych zmarszczek, zapobiega wiotczeniu skóry, poprawiając jej elastyczność oraz napięcie. Przywraca skórze właściwą gęstość i spoistość, wyraźnie odmładza i łagodzi rysy oraz poprawia owal twarzy. Sprawia, że skóra staje się jędrna i sprężysta oraz dłużej zachowuje młodzieńczy wygląd.

Efekty działania:
- większa elastyczność,
- zwiększona retencja wilgotności,
- gładki, jedwabisty wygląd,
- redukcja zmarszczek mimicznych.

Cena: 35 zł/ 20 ml.


Po pierwsze preparat jest w szklanej, ciemnej buteleczce, a aplikację ułatwia pipeta. Dzięki temu nie marnujemy produktu, a jedynie nakładamy miejscowo odpowiednie dawki. Jest bezzapachowy, a jego konsystencja żelowata. Nie zostawia jednak tłustej ani lepkiej warstwy na skórze. Ja używam go na noc, pod swój ulubiony krem. Stał się po prostu elementem mojej wieczornej rutyny:)
Po zużyciu jednej butelki stwierdzam, że moja skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona, wygładzona, przez co wygląda młodziej i po prostu na bardziej wypoczętą. Co przy maleńkim dziecku ma zasadnicze znaczenie;)))
 Szczerze polecam wszystkim, którzy oczekują widocznych efektów. Macie już swoją buteleczkę???


Hi:)

As far as you know I have some skin problems last months. It's all about my labour and hormons, of course... Well, after becoming 30. everything's also changed;)

That's why I'm still looking for an ideal care and make-up set and it's not easy.

Last days I discovered Active Gel Collagen by DermoFuture.

I adore that kind of cosmetics, because it's like a good deal for me, myself and I.


Collagen is a youth protein and it prevents ageing. It contains 70 % our all over proteins and 30 % our bodies. This Active Collagen helps to hydrate, nourish and regenerise our skin, prevents wrinkles and firms face oval.

Price: 35 PLN/ 20 ml.

First: dark glass bottle with pipette. It's really useful and prevents loosing any drop:) It's odourless with jelly texture. And your face won't shine or be just sticky after using this collagen. It's perfect for me and my skin during my evening daily routine:)

After my first bottle all I can say is: nourished skin, better, younger and not sleepy look;)

You've got my recommandation. Do you have your own bottle already?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers