poniedziałek, 9 listopada 2015

Idzie zima, czas na witaminę C/ Winter's comin' it's hight time for vitamin C

Hej:)

Coraz mi już zimniej, więc opijam się herbatą z miodem, imbirem i cytryną, zakładam ciepłe bambosze i dłuuugie szaliki. Zażywam też garstkę suplementów i prewencyjnie witaminę C. Aplikuję ją również na twarz...

Że co?!?

No, normalnie;) W postaci serum. To moja najnowsza zdobycz i właśnie jestem po testach.
Jest to regenerująca kuracja z witaminą C Dermo Future.Intensywnie regenerująca kuracja z witaminą C Tenex Dermo Future Precision
o najwyższym, bo aż 30-proc. stężeniu. Dodatkowo znalazły się w niej arbutyna, kwas hialuronowy, wyciąg z gorzkiej pomarańczy oraz gliceryna.

Wysoko wyselekcjonowane i odpowiednio połączone składniki intensywnie regenerującej kuracji z witaminą C Tenex Dermo Future Precision gwarantują:
- rozjaśnienie,
- regenerację zniszczonej skóry,
- zmniejszenie skłonności do przebarwień i piegów,
- zwiększenie elastyczności,
- ochronę przed wolnymi rodnikami,
- spowolnienie procesów starzenia,
- uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Cena: 30 zł/ 20 ml

Więcej o kosmetyku:

 Skład produktu bardzo mi odpowiada. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Kobiety ciężarne i karmiące piersią powinny jedynie uważać na arbutynę, mającą działanie rozjaśniące.


Serum jest w szklanej, ciemnej buteleczce z pipetą, dzięki czemu jego aplikacja jest łatwa
i oszczędna;) Jest bezzapachowe i bardzo lejące.
U mnie wchłania się zupełnie w momencie nie pozostawiając lepkiej powłoczki. Aplikuję je wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu pod swój stały krem. Przyznam szczerze, że na początku bałam się działania tej witaminy;) i efektu rozjaśnienia (wybielenia?) skory. Na szczęście nic takiego się nie stało. Jedyne, co zauważam, to fakt, że czerwonawe miejsca na mojej nieidealnej cerze są jakby bledsze. To znaczy, koloryt mojej twarzy został ujednolicony. Ogólnie jest to bardzo przyjemny produkt o delikatnym działaniu. Raczej nie powinien nikomu wyrządzić krzywdy.
Na pewno będę do niego wracać okresowo.

Znacie już jakieś kuracje Dermo Future?


Hey:)

It's colder outside and I already started my ginger tea season. Plus extras like lemon and honey and I am ready for next winter;) Of course I'm taking pills with vitamin C and special serum with vitamin C for my clear face.


This is regenerating cure with vitamin C by Dermo Future. Contains strong vitamin C - 30 %, plus arbutin, hyaluronic acid, bitter orange extract and glycerin. It helps to: lighten, regenerate, fibre and anti-wrinkle.

Price: 30 PLN/ 20 ml

More info here:
I like these ingredients. But pregnant and breastfeeding women shoul avoid arbutin.

I like dark bottle amde with glass with a piepette. Application is easy, fast and frugal;) It's odourless and liquid. I apply this cosmetic evenings on a clear face and after few seconds my standard night cream. I was quite affraid of this vitamin C, but it's really delicate. All I can see is nice colour of my face with no additional redness. I like this cure and I'm gonna buy next bottle someday.

Do you know Dermo Future products?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers