piątek, 26 lutego 2016

Maamut, czyli cuda od mamy dla dzieci/ Maamut - from mama with love

Cześć:)

Jako, że pogoda nas nie rozpieszcza, zęby wychodzą a do wiosny daleko, postanowiłyśmy trochę się z naszą A. poprzytulać, poleniuchować i powylegiwać...

Czasem są takie dni, że TYLKO kołdra. TYLKO ona nas zrozumie, pomoże, utuli...
Zapraszam zatem do oglądania i relaksu.Pochmurna, czy raczej chmurzasta kołderka pochodzi ze sklepu:
http://www.maamut.com/

Mimo tych chmur wszechobecnych jest ona bardzo optymistyczna: cudnie skrojona, starannie wykończona, w dodatku z samych naturalnych tkanin. 

Świetnie uzupełnia ją bawełniana, płaska poduszka w kształcie... chmurki, oczywiście;)

Wszystkie produkty firmy Maamut! to małe-wielkie arcydzieła. Zamówienia przychodzą w firmowych pudłach, pięknie opakowane, z charakterystyczną pieczątką i sznurkiem:)


Wyroby zapakowane są w śliczne, szare worki, które u nas służą do przechowywania rajstop i skarpetek Małej:) Idealnie pasują do szuflady:))) Pościele i akcesoria Maamut uszyte są z naturalnych, niezwykle miękkich
i delikatnych tkanin bawełnianych, wyłącznie polskich producentów. Oczywiście, wszystko certyfikowane. Nadruki na tkaninach zostały wykonane nietoksycznymi farbami, w pełni bezpiecznymi dla ludzi i będącymi najmniej inwazyjnymi dla środowiska naturalnego.


Maamut to również ciekawe i niemasowe wzornictwo, projektowane głównie autorsko, pod wpływem twórczego natchnienia. Estetyczne fascynacje przelewane są odręcznie na papier, po czym przy użyciu programów graficznych projektuje się unikalne aranżacje wzorów. 
 

Aby sny układały się miękko - to chyba najlepsze hasło reklamowe, jakie kiedykolwiek słyszałam. Gratuluję: kreatywności, talentu, podejścia dla małego klienta:)


Gorąco polecam sklep Maamut! Taki prezent to prezent od serca:)

 Zapraszam również do polubienia strony Maamut! na FB: klik


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers