piątek, 5 lutego 2016

Pierś do przodu, czyli kuracja liftingująca i modelująca biust Dermo Future/ My new lift and shape bust cure from Dermo Future

Hej:)


Dziś będzie o pewnej kuracji w kilku słowach. Idzie wiosna, zaczynamy jeszcze bardziej dbać o siebie, a zwłaszcza o kłopotliwe partie: uda, pupę, brzuszek
no i... biust:) Dla matek karmiących jest to, naturalnie, jeszcze trudniejsze. Ale! Postanowiłam podjąć wyzwanie, mimo iż ciągle ostrzegają mnie...


Miesiąc temu w moje ręce wpadły takie oto podwójne saszetki.

Każda z nich zawiera porcję peelingu i maseczki do biustu. Jak dla mnie ilość produktu jest tak duża, że spokojnie wystarczy na trzy aplikacje. Przynajmniej na moje gabaryty;))) 


W skład wchodzą dwa preparaty: peeling modelujący biust oraz maska liftingująca
i podnosząca biust.
Peeling modelujący biust w swoim składzie zawiera kompleks, który korzystnie wpływa na rozmiar biustu. Diosgenina i trygonelina ujędrniają skórę i stymulują metabolizm komórek. Preparat wykazuje właściwości ujędrniające, stabilizuje tkankę łączną, wygładza oraz stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi. Skutecznie, lecz bez podrażnień złuszcza martwy naskórek. Oczyszcza i stymuluje regenerację. Kolagen i elastyna przeciwdziałają wiotczeniu piersi. Skóra jest świeższa, lepiej ukrwiona, dzięki czemu ułatwiona zostaje penetracja przez substancje aktywne.


 


Maska liftingująca i podnosząca biust ma natychmiastowe działanie liftingujące. Kompleks 3D- Lift ujędrnia i podnosi piersi. Efekt działania maski widać już po 5 minutach, ponieważ składnik aktywny – Firmbust – od razu po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, która podtrzymuje, napręża i ujędrnia biust, tworząc efekt push-up.

Cena: 5,90zł / 2x 12ml.


Kuracja ta bardzo przypadła mi do gustu. Już sama forma saszetek jest świetnym pomysłem. Można kupić jedną na próbę, a potem uzupełnić zapasy. Zawsze mamy gwarancję świeżości, łatwiej też taką saszetkę zabrać ze sobą w podróż. 

Peeling jest skuteczny, ale dość delikatny. Nie zrobi nam żadnej krzywdy;) Skóra jest oczyszczona i wyjątkowo gładka. Gotowa na domowy lifting;)

Maseczka pachnie lekko mentolowo, jest też chłodząca. Bardzo przyjemny efekt. Produkt szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na ciele. Od razu można się ubierać. 

Po miesiącu stosowania, mogę śmiało powiedzieć, że bardzo się polubiliśmy. I na pewno jeszcze wrócę do kuracji Dermo Future przed latem;) Na szczęście nie narzekam na kształt biustu, ale profilaktycznie stosuję się do ogólnej zasady: Lepiej zapobiegać niż leczyć;)))

Hey:)

Today few words about my new bust cure from Dermo Future. I know, spring is coming, so everyone's become a gym freak;) Thighs, butt, belly and bust, of course - these are our nightmares... For breastfeeding women it's even worse.

One month ago I got these cure. And there you go results of my hard tests;)

For 6 PLN you can gest 12 ml of scrub and lift mask. For me this is too much. So, I had it for 3 applications. Both products are full of magic ingredients, which shopuld help our bust to be more confident:))) Scrub is effective but also very delicate and the mask smells like peppermint and gives cool effect. The texture is also nice and we can dress straight after the application. I like this product. Especially packet idea. We can buy one for tests and then more. It's easy to take them for holidays, for example. I think I'll buy another monthly cure just before the summer;) I recommend you Dermo Future products. Good, Polish quality. I like it!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers