sobota, 19 marca 2016

Magiczne krople do włosów DermoFuture/ Magic drops from DermoFuture

Cześć:)

Dziś pokażę Wam moją ostatnią kurację do włosów w formie różowych kropelek wypełnionych magicznym olejkiem:) Ciągle zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów po porodzie i przyznam szczerze, że wcale nie widzę poprawy... Wiem - ostrzegano mnie, ze nie będzie dobrze. Że włosy będą lecieć garściami, ale nawet nie wyobrażałam sobie, jak bardzo będzie to uciążliwe:/


Moja czupryna nigdy nie była bujna. Mam cienkie, proste włosy. Od lat ścinam je na lekko asymetrycznego boba. Polubiłam tez łagodne ombre. W takiej łagodnej wersji czuję się bardzo dobrze. Natomiast to, co dzieje się z moimi włosami teraz to... masakra. Inne słowo tutaj nawet nie pasuje...


Bardzo dbam o siebie, swoje ciało i włosy. Moim jedynym postanowieniem noworocznym było DBANIE O WŁOSY, właśnie. I robię c mogę, żeby tylko im pomóc. Ciągle zmieniam też odżywki, maski i próbuję różnych specyfików... Ostatnio na tapecie były kapsułki z olejkiem od DermoFuture.


Jest to intensywna kuracja regenerująco-wzmacniająca z retinolem.

DO WŁOSÓW DELIKATNYCH I OSŁABIONYCH Z RETINOLEM
USZCZELNIA I ZAMYKA ŁUSKĘ WŁOSA

Innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji włosów delikatnych, osłabionych, rozjaśnianych, suchych, uwrażliwionych, puszących się i matowych. Wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy, pielęgnuje oraz chroni je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zawiera witaminę A, która utrzymuje nawilżenie włosów do 24 godzin. Codzienne stosowanie chroni włosy przed utratą wilgotności, wysoką i niską temperaturą, negatywnym działaniem chemii fryzjerskiej, kosmetyków stylizacyjnych i zanieczyszczeniami środowiska.

EFEKTY:
• Utrzymuje włosy w optymalnym stanie nawilżenia.
• Dodaje gładkości, blasku i jedwabistości.
• Wzmacnia włókna włosów i zamyka pootwierane i uwrażliwione łuski.
• Zwiększa sprężystość i elastyczność.
• Chroni przed działaniem ciepła i czynnikami atmosferycznymi.

MOŻNA UŻYWAĆ NA SUCHE I MOKRE WŁOSY, NIE OBCIĄŻA WŁOSÓW
SPOSÓB UŻYCIA: Otworzyć kapsułkę, wylać płyn na wnętrze dłoni i delikatnie rozprowadzić na całej długości włosów. Na włosy krótkie zastosować mniejszą ilość – wystarczy na 2-3-krotne zaaplikowanie.

DZIAŁANIE POTWIERDZONE KLINICZNIE
PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE
TYLKO DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO

Pojemność: 6 × 2 ml.


Po pierwsze jest to produkt cieszący oko. Śliczne różowe kapsułki kryją aromatyczny olejek, który moim zdaniem pachnie malinami. Bardzo przyjemnie się go używa. Nie jest tłusty i faktycznie nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Ja, przy włosach półdługich - do żuchwy - jedną kapsułę zużywam na dwa razy. Tak mała ilość produktu zdecydowanie wystarcza. Zawsze aplikowałam zaraz po myciu. Włosy ładnie się rozczesują, pachną obłędnie i są lekkie i puszyste. Po jednym listku ciężko mi stwierdzić, czy kuracja podziałała;) Na pewno będę ją kontynuować, bo zapowiada się świetnie;))) Hi:)

Today I'll show you my last hair cure treatment. These are pink drops with cure oil. I'm still fighting with hair-loss after my labour:/ After all these months I can't see no difference:///

I always had thin, straight hair. I'm wearing my fav ombre bob for years. I'm taking care of my whole body, including hair. This was also my one and only New Year's Resolution this year. Check my recent cure with oil from DermoFuture.

This is retinol intesiv care which should revive my hair. It's perfect for delicate, thin hair, after colouring, for dry and fluffy hair. Including vit. A. You can apply it on wet or dry hair and it won't be heavy. You'll get 6 capsules, 2 ml each. For my quite short hair every single capsule lasts for two applications. I prefer to apply oils on wet hair. It's easy to comb;), to stylize etc. I adore this raspberry smell, too. After one batch, I am not sure if it works, that's why I'm gonna buy another one;)))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers