niedziela, 20 marca 2016

Polska twórczość - inspracje/ Polish handicraft - inspirations

Cześć:)

Dziś będzie znowu o Polskim rękodziele. Jak zapewne wiecie, strasznie cenię
i szanuję  Polskich twórców i jestem wielką orędowniczką ręcznie robionych zabawek i ozdób. To samo tyczy się książek:)

I tak, chcę Wam pokazać uroczy kubek z kotem od KapitanSkrupek i mądrą książeczkę od Bajki Coachingowe
KapitanSkrupek to głównie kubki ze zwierzakami. I to nie byle jakimi, bo ręcznie malowanymi. Biało-czarna kolorystyka i oszczędne wzornictwo to aktualnie najmodniejszy trend w sztuce, architekturze i aranżacjach. Nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała kubaska z kotem;))) Niewielka pojemność motywuje mnie do wypicia jeszcze ciepłej herbaty, co przy bobasiątku jest arcytrudne;)))
No i nasza aktualna lektura, czyli Bajka o odwadze, której i mnie często brakuje... Czytamy ją razem z moją maleńką córeczką i jak skończymy, na pewno będzie recenzja:) Póki co, powiem Wam jedno: jest to najbardziej oryginalna książka dla dzieci, jaką widziałam.
 Uroczy, zimowy kot we własnej osobie. Przypomina Wam kogoś???

A to fragmenty książki oswajającej nas ze strachami:) Baaardzo fajna sprawa. Napisana przez psycholożkę, humorystyczne ilustracje i duża czcionka - lubię to!


Powiem Wam, że to właśnie herbata i dobra książka umiliły nam ząbkowanie:) Polecam wypróbować przy większych niemowlakach. 


Hi:)

Today something about Polish handicraft. I love and respect artists, hand-made toys and decorations. The same thing with original books.

Check my new kitty-cup from KapitanSkrupek and a very smart book from Bajki Coachingowe


KapitanSkrupek means crazy cups. Everything hand-painted;) on a white ceramic. Mostly animals, of course. Black&white, ascetic design - this is it! I chose white cup with black and fluffy cat:) A sip of hot tea with that lovely cup is a nice reward besides a smile on a little face;)

Our recent lecture: Bajka o odwadze. Written by psychologist, with funny pictures and big letters. About courage and fear... Review soon.

I'll tell you, that tea and a book helped us a lot while teething;) Thnx God, it's gone - for now;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers