piątek, 15 kwietnia 2016

Pazurkowe love - wiosenne kolory Eveline/ Love my nails with new Eveline collection

Hej:)

Od jakiegoś czasu dopuszczam do siebie myśl, że świat to też kolory. Inne niż czerń;) Choć ta, w mojej szafie zajmuje najwięcej miejsca. I mimo założeń, że kobiety w pewnym wieku;) lepiej wyglądają w czymś jasnym przy twarzy, najczęściej ze sklepów wychodzę z czarnymi ciuchami... Na szczęście rzecz ma się zupełnie inaczej jeśli chodzi o paznokcie:) Tu uwielbiam szaleństwo i to, że ciągle mogę coś zmieniać. Hybrydy - owszem, są wygodne i da się zapomnieć o manikiurze na jakiś czas, ale ja nie mogę się do nich jakoś przekonać. Może jeszcze nie trafiłam na prawdziwą specjalistkę;) Nie wiem. Póki co napawam się kolorem, który mogę zmieniać non-stop. I tak właśnie ostatnio testuję sobie nowości EVELINE.


Po raz pierwszy w moje ręce wpadł wysuszacz lakieru. Nigdy wcześniej się
z czymś takim nie spotkałam. I przyznam szczerze, że jest to przydatny gadżet. Zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach, czyli zawsze w przypadku mam;) Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba biec na ratunek niemowlakowi:)

Jest to preparat w sprayu, który kosztuje ok. 16,99 za 30 ml. Można go kupić chociażby w Rossmannie. A jego zadaniem jest wysuszanie, nabłyszczanie
i pielęgnacja - zarówno paznokci jak i skórek.


Wystarczy spryskać pomalowane paznokcie i odczekać do całkowitego wyschnięcia. Preparat nakładamy oszczędnie;) Pamiętajmy, że jest to produkt łatwopalny. Bardzo spodobał mi się ten kosmetyk i aplikuję go za każdym razem, żeby już nie mieć tzw. sweterkowych paznokci;) Swoją drogą, zupełnie nie rozumiem tego trendu
w hybrydzie:)


Do testów otrzymałam kilka nowych odcieni, które zebrałam w zestawy;) Oczywiście kombinacji może być dużo więcej. Ja postawiłam na dwa style: pastele i neon. Zwykle latem lubię taki barwny manikiur. Zimą bywam bardziej powściągliwa;)

Zestaw neonowy prezentuje się tak:)

Moimi faworytami są tu zdecydowanie: łosoś i fuksja. Chętnie widziałabym te kolory na wszystkich pazurkach albo nawet razem w duecie.Drugi trend to pastelowe odcienie, apetyczne niczym mleczny koktajl. Sama nie wiem, którą wersję wolę. Obie są super. Pastele dyskretne i eleganckie sprawdzą się nawet w biurze. Natomiast neonowe barwy dodają pazura każdej stylizacji. 


Na koniec parę słów o samych lakierach. Na moich miękkich paznokciach utrzymują się jak wszystkie inne. Manikiur nimi wykonany wygląda ładnie i estetycznie do trzech dni. Niestety nie mam czasu na nakładanie bazy i top coatu, stąd może taka trwałość. W wolnej chwili, zrobię to jak trzeba;) Bardzo lubię ich gruby pędzel, bo wystarczy jedno pociągnięcie. Bez smug, zbyt dużej ilości lakieru... Zawsze nakładałam dwie warstwy i było to w zupełności wystarczająco. Lubię też raczej mniejsze buteleczki z lakierami do paznokci, bo NIGDY nie zdarzyło mi się zużyć ŻADNEGO do końca. Także tutaj też na plus:) Serdecznie Wam polecam te wiosenne kolory. Pamiętacie, że od 20. kwietnia w Rossmannie promocje -49 % na kosmetyki kolorowe;)???


A Wy, jakie kolory pazurków preferujecie wiosną?

Ps. Chętnie się z Wami podzielę lakierami Eveline;) Jacyś chętni???


Hej:)

Finally I started to accept other colours. I can see something besides black, but black is still king of my wardrobe. I know that mature women look good in bright colours, but I'm still quite monochrome;) I love very colorful nails. I prefer pastel and neon for the spring and summer. In the winter I'm much more discreet. I also like to change my manicure, so traditional nail polish is a perfect solution for me. So, last month I tested Eveline.

I saw something like nail polish dryer. I haven't seen it before, bu I really like it. Cost: 16.99 PLN for 30 ml. You can buy it for example in Rossmann. And the point is: to dry, to lustre and nail plus cuticle care. All you have to do is: apply it on a wet nails and wait a minute. Remeber, this is flammable product, so apply it very careful and minimal. I chose these two sets: pastel and neon one.

Check my both stylizations and choose your fav one. Now, few words about the products. It looks good max. up to three days, because my nails are quite soft. I don't have time to apply a special base first and a top coat, but I have to try to do it properly. I like a big brush, it's really useful. I always applied two layers and was satisfied with the effect. Smaller bottles are also better, just not to lose a product. Have you ever finished nail polish? Nope;P So, this is it:) I recommend you these nail polishes, especially beacuse of -49 % discount in Rosmmann (from 20th of April - remember).

What is your favourite manicure for the spring?

Ps. I have few Eveline products for you:))) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers