niedziela, 22 maja 2016

Nowe serum Cztery Pory Roku - rzęsy motyla?/ Butterfly lashes - Cztery Pory Roku, brand new serurm

Cześć:)

Zapewne większość z Was słyszała już o cudownych specyfikach na porost rzęs;) Ja też byłam ich bardzo ciekawa, ale jakoś nie miałam okazji bliżej się z żadnym 
z nich zapoznać. Do czasu, aż podczas świątecznego spotkania blogerek i vlogerek w Krakowie, znalazłam takowe w torbie z prezentami od firmy Cztery Pory Roku.

Jakież było moje zdziwienie, gdy go zobaczyłam. Nie dość, że uwielbiam testować nowości, to jeszcze jest szansa kupić tego typu specyfik za małe pieniądze;)

Jest to regenerujące serum do rzęs o pojemności 2 ml w plastikowym pisaku
z pędzelkiem. Aby zaaplikować żel, wystarczy przekręcić końcówkę i zaczekać, aż na pędzelku pojawi się odrobina produktu. Wtedy nakładamy go wzdłuż linii rzęs. Powieki powinny być oczywiście oczyszczone. Aplikacja: raz dziennie, przed snem.Co specyfiku mówi Producent?


Regeneracyjne serum do rzęs dzięki zawartości opatentowanego związku Widelash kolosalnie wydłuża rzęsy i zwiększa ich objętość. Sprawia, że rzęsy staja się gęstsze i mocniejsze, a efekty działania widoczne są już po 15 dniach regularnego stosowania. Dodatkowo preparat został wzbogacony ekstraktem z aloesu oraz witaminą E, które wynikają we włókna włosków regenerując, nawilżając oraz wzmacniając rzęsy. Serum jednocześnie wzmacnia cebulki włosków i efektywnie ogranicza ich wypadanie.
 
Wskazania: do codziennej pielęgnacji rzęs w celu poprawy ich wyglądu i kondycji. Preparat może być stosowany przez osoby mające oczy wrażliwe i podatne na podrażnienie, w tym również przez osoby noszące: okulary, szkła kontaktowe.
 
 
Składniki aktywne: ekstrakt z aloesu i witamina E.
W mojej opinii, produkt jest godzien uwagi. Po pierwsze nie kosztuje wiele, więc jak się nie sprawdzi, nie będzie żal wydanej dyszki. Po drugie, naprawdę działa, mimo iż może nie jakoś spektakularnie;) Zauważam różnicę na już pomalowanych rzęsach;) To znaczy, bez makijażu wyglądam tak samo;) Dopiero po nałożeniu tuszu, rzęs jest zdecydowanie więcej i są grubsze i dłuższe:))) Producent obiecuje poprawę po 15 dniach. Ja rezultaty zauważyłam po zużyciu całego opakowania, czyli równiutko po miesiącu. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę używając tego serum, to precyzja przy aplikacji na powieki. Bo jeśli tylko kropelka wpadnie nam do oka, jest to bardzo nieprzyjemne. Ogólnie, udany produkt:)

Hi:)


For sure everyone heard something about super lashes conditioners with Widelash factor. I was also always curious what's this actually, but there wasn't any oportunity to get them till he last Bloggers meet Kraków. I got if from other treasures from Cztery Pory Roku. I was really happy for the test oportunity. Plus it's quite cheap - for the future - good to know;)

It's reviving eyelashes serum in a plastic marker (2 ml) with a brush. Just to apply this gel, you have to twist first to get a hint of product. Then just apply on the eyelid along the lashes line. Of course on a clean face;) One application a day, in the evening.

Few words from the Producer:

This product, based on Widelash formula should help to get longer and bigger lashes. First effect after 15 days. Aloe vera and vit. E are the most important here.

It has been tested by dermatologists and it's safe for people with glasses and contact lenses.

In my opinion, this product is really good. First - it's cheap and it works! It's not so dramatic effect. I can see the difference on my face with a make-up. Without a make-up I look the same, normally;P I used it for a month, so it's not so productive. one thing you have to remember - apply it very carefully, only one drop hurts... But in general it's worthy to try:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers