środa, 25 maja 2016

YODEYMA - czyli dobra podróba nie jest zła;)/ YODEYMA - good fake could be also nice;)

Cześć:)

Dziś chcę Wam pokazać całkiem udaną podróbkę mojego ukochanego zapachu. Jest to hiszpańska marka YODEYMA, która  działa na podobnej zasadzie jak chociażby FM Group. Jakiś czas temu można było na ich stronie zamówić bezpłatną miniaturkę o pojemności 15 ml. Czyli jak na próbkę, to całkiem sporo;) Warunkiem było wypełnienie formularza i oczekiwanie na pachnącą przesyłkę. Na jedno gospodarstwo domowe przypadał jeden flakonik. Szkoda;) Bo byłam ciekawa co najmniej dwóch:)Z tego co się orientuję pełnowymiarowa butla to 100 ml zamkniętego w ciężkim szkle zapachu, którego cena to około 94 zł. W ofercie jest naprawdę sporo ciekawych i kultowych zapachów, w tym też męskie;)

Powiem szczerze, że zwykle podchodzę do tego typu produktów dość sceptycznie, bo jakoś nie wierzę w moc tych cudownych esencji, pochodzących rzekomo z tych samych fabryk, co Dior;PPP, ale w tym przypadku między nami na serio zaiskrzyło! 

Mój Iris, który jest zbliżony do Aliena od Thierry'ego Mugler, ma moc! Jest to zapach z kategorii dość ciężkich, orientalnych i blisko trzymających się skóry. Ja lubię takie perfumy, zwłaszcza jesienią i zimą. Na sobie czuję go dobrych kilka godzin. I co najlepsze, już nawet wiem, gdzie mogę je kupić w wersji pełnowymiarowej;)

Na koniec jeszcze opis Producenta:

Bogactwo jaśminu, energia kwiatu pomarańczy i magnetyzm białej ambry, tworzą intrygujący kolaż zapachów przeznaczony dla zmysłowej kobiety. Iris jest zapachem o fascynującej mocy energetycznej. Dla  niepowtarzalnej kobiety o wyśmienitym guście.
Nuty Głowy to pierwszy akord zapachu, który czujemy w perfumach: Jaśmin
Nuty Serca stanowią duszę perfum: Kwiat pomarańczy
Nuty Bazy to takie, które nadają perfumom głębię: Biała ambra.
Znacie tą firmę?Hi:)

Today I wanted to show you a really good fake - Spanish brand YODEYMA. it's typical MLM with fake perfums;) But, few months ago I ordered free sample on-line to get their smell Iris. It should be something like my fav Alien by Thierry Mugler.

Standard glass bottle is 100 ml and cost about 94 PLN. They sell many cult fake perfums.
All I have to say is, that I adore this IRIS. It's quite similar: very deep, oriental and sedductive. For me this is a perfect option for autumn and winter. I can smell Iris ca. 5-6 hours. So, it's quite good result. I think, I'll buy this standard bottle.

Few words from the Producer:

Pure jasmine, orange blossom energy plus white ambergris - this is a sensuous woman.
Head note: jasmine
Heart note: orange blossom
Base note: white ambergris.


Do you know these products?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers