środa, 15 czerwca 2016

Lipton pisz&love - lubię to!/ Lipton - new contest Like!

Cześć:)


Jeloł! Pisz&Love – Lipton zachęca do dzielenia się pozytywną energią:)

Lipton - któż nie zna tej marki i charakterystycznego żółtego papierka;)? Konsumenci doceniają wyjątkowy smak i aromat, a także siłę optymizmu, z którą nierozerwalnie kojarzy się marka. Dlatego herbata Lipton jest napojem po który warto sięgnąć każdego dnia i w każdej chwili. Dla mnie to must-have w pracy, jesienią i zimą a także podczas lektury;) 

Teraz marka Lipton przygotowała wyjątkową, akcję „Jeloł! Pisz&Love”, która zachęca do tworzenia
optymistycznych haseł i dzielenia się nimi. Cel – wywołać uśmiech i radość. 

Główna wygrana? 

Najlepsze hasła trafią na oryginalne zawieszki herbaty Lipton Yellow label.Według badań, przeciętny Polak wypija tygodniowo ok. 17 filiżanek herbaty, głównie czarnej. Filiżanka tego napoju towarzyszy nam przez cały dzień.  Gorąca – rozgrzewa – serwowana na zimno – doskonale chłodzi w upalne, letnie dni. Niezależnie od tego jak podana smakuje wyjątkowo i  uprzyjemnia każdą chwilę.

Lipton Yellow Label - Twoja herbata – Twoje hasło!

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wejść na stronę www.piszandlove.pl i dać się ponieść swojej kreatywności. Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy stworzyć krótkie, radosne i optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech. Hasło, które pozwoli dzielić się radością i cieszyć się życiem. Warto postawić na fantazję, dobry humor, grę słów, skojarzenia i innowacyjność. Hasło powinno się składać z nie więcej niż 60 znaków. Tyle bowiem można umieścić na zawieszce klasycznego Lipton Yellow Label. Jest o co walczyć, bo 100 zwycięskich haseł pojawi się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label dostępnej w regularnej sprzedaży
w czwartym kwartale 2016 roku. Konsumenci będą mogli wybierać spośród opakowań zawierających  25, 50, 75, 88 i 100 saszetek. Dodatkowo 10 najlepszych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. W charakterze nagród będą też vouchery do Katalogu Marzeń oraz wyjątkowe termiczne kubki Lipton, dzięki którym można delektować się smakiem herbaty w każdej chwili – podczas spaceru, pikniku, wypadu na miasto czy długiej podróży. Warunki konkursu oraz regulamin dostępne na stronie
www.piszandlove.pl
.
Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca, a zebrało się ich już ponad 3768. Dobra zabawa dla wszystkich uczestników i satysfakcja dla zwycięzców gwarantowane! 

Kto się pisze;)???


Hi:)

Today about new Lipton contest:) Unfortunately it's for Polish speakers, only;) So, stay tuned and C U soon:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers