niedziela, 23 października 2016

Kosmetyki dla dzieci na piątkę z plusem

Cześć:)

Dawno nas tu nie było, ale natłok obowiązków daje mi się ostatnio bardzo we znaki. I nawet żadne długie, jesienne wieczory nie zmieniły niczego. Jak nie miałam czasy, tak nie mam go dalej... A przez dodatkowe zajęcia i siłkę, ledwie starcza mi go na jako takie ogarnianie rzeczywistości... Wraz z nadejściem jesieni, do naszej kosmetyczki wkroczyły także specjalne kosmetyki dla bobaska. To kolejna polska marka produkująca świetne specyfiki dla całej rodziny. CERA PLUS - znacie?

Nasz zestaw must-have to natłuszczająca emulsja do kąpieli i krem na każdą pogodę. 

Są to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji delikatnej i cienkiej skóry dzieci
i niemowląt. Można je stosować już od 1 dnia życia*. Nie zawierają składników mogących powodować podrażnienia, takich, jak parabeny czy olej parafinowy. Wzmacniają barierę ochronną skóry.

*Krem ochronny na słońce z filtrami uva/uvb, SPF 50 przeznaczony od pierwszego miesiąca życia. Emulsja natłuszczająca do kąpieli dla dzieci od 1. dnia życia, 250ml

Emulsja do kąpieli służy jako dodatek do kąpieli w wannie. Polecana do skóry normalnej i wrażliwej. Produkt można stosować codziennie. Przeznaczony dla noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt i dzieci. 

Zawiera:

  •     Olej z nasion bawełny
  •     Olej macadamia

Efekty*:

  •     poprawa nawilżenia
  •     poprawa natłuszczenia skóry
  •     zregenerowanie i odżywienie skóry


Do wanienki wlewamy jedną nakrętkę płynu i uzyskujemy mlecznie delikatną kąpiel łagodzącą skórę. Nasza córka na szczęście nie cierpi na AZS, ale ten specyfik bardzo ładnie łagodzi, dzięki czemu jej cera jest naprawdę aksamitna. Nie stosujemy emolientów cały czas, ale co kilka miesięcy dla podtrzymania efektu. Sam zapach kosmetyku jest neutralny, raczej mleczny. Konsystencja typowa, lekko oleista - dlatego po użyciu czyścimy wannę! Kwestia wydajności to kwestia sporna. My nie musimy używać emulsji codziennie;) A opakowanie? Solidne:)


Drugi kosmetyk mojej córki to tzw. krem na niepogodę. Tuż po urodzeniu, położna poleciła nam krem na każdą pogodę, jako lepszy, mniej szkodliwy krem ochronny dla najmłodszych. Sugerowała, że kremy z filtrami chemicznymi nie są najlepsze dla noworodków. Zasugerowana jej opinią, kupiłam jeden, a potem w moje ręce wpadł ten oto polski produkt.
Krem ochronny dla dzieci na każdą pogodę z filtrami UVA/UVB, SPF 20 od 1. dnia życia, 50 ml.
Służy do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry normalnej i wrażliwej. Przeznaczony dla noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt i dzieci. Zawiera:
  •     Biolin
  •     Panthenol
  •     Masło Shea

Efekty:
  •     poprawa nawilżenia
  •     poprawa natłuszczenia skóry

Krem nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i ciała, delikatnie rozprowadzając na około 20 min przed wyjściem na spacer. W przypadku długotrwałego przebywania na słońcu, krem należy nanosić ponownie dla utrzymania ochrony. Nie stosować
w przypadku alergii lub nadwrażliwości na składniki kremu oraz w przypadku problemów skóry wymagającej leczenia farmakologicznego. Krem zapakowany jest w miękką tubkę, którą łatwo rozciąć na koniec. Pachnie delikatnie, aptecznie. Konsystencję ma lekką tępą, ale to cecha charakterystyczna dla tego typu produktów. o prostu musi zostawać lekka warstwa;) I tak! Jest wydajny:)
Oba kosmetyki produkcji polskiej należą do naszych bobaskowych ulubieńców. Mają przyjazne składy, wzbogacone naturalnymi olejami. Szczerze powiedziawszy, takimi preparatami sama chętnie pielęgnowałabym swoją skórę - i to chyba najlepsza recenzja;)

Naturalnie, zapraszam także na stronę Producenta: CERA PLUS
Wspaniałe kosmetyki dla całej rodziny:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers