piątek, 1 kwietnia 2016

Szykowne dziecko - piękne i użyteczne gadżety od Dziecioszyk/ Chic Baby - beautiful and useful things from Dziecioszyk

Cześć:)

Chcę Wam pokazać dwa fajne, dziecięce gadżety. Jeden jest też nawet trochę dla mamy;) Bo to mufka do wózka, która służy nam ostatnimi czasy i zapewne posłuży jeszcze kolejnej zimy. No, a druga rzecz to marzenie każdej z nas - korona;) A to wszystko pochodzi ze stronki Dziecioszyk

Serdecznie polecam Wam tutaj zakupy, bo zamówienie realizowane jest szybko, kontakt z Artystką jest samą przyjemnością, a gotowe produkty wysokiej jakości,
z fajnych materiałów i solidnie wykonane. 

Zresztą, sami zobaczcie:)


O mufce do wózka marzyłam wiele miesięcy, ale jakoś mi schodziło. Skupiałam się ciągle na czymś innym i nie myślałam zbyt wiele o sobie... Na szczęście to się zmieniło;) Mufkę i kilka nowych ciuchów już mam:)))

Ta, od Dziecioszyk idealnie pasuje do naszego piaskowego wózka i do moich stylizacji;)

Wykonana jest z cieplutkiego, brązowego minky i czerwonej bawełny w matrioszki. Połączenie, którego na początku trochę się obawiałam jest genialne! Poważny brąz i bardzo kolorowe lalki świetnie się równoważą. Oczywiście możliwości kombinacji kolorystycznych jest bez liku. I każdy znajdzie coś dla siebie.

Mufka nie dość, że chroni nasze dłonie przed chłodem, ozdabia, to jeszcze osłania naszą skórzaną rączkę przed otarciami i uszkodzeniami, które mogą się zdarzyć choćby podczas transportu wózka w bagażniku;)
A tak oto prezentuje się nasza mufka w całej okazałości. Bardzo ją lubię!
Dziecioszyk  to również czapy, spodenki, spódniczki no i korony. Dla naszej małej księżniczki wybrałam taką w wersji kwiatowej. Będzie idealna na jej wiosenne urodzinki:)

 Wkrótce zobaczycie ją tutaj w konkretnych stylizacjach, a może nawet na modelce;)


Uwielbiam takie hendmejdowe dodatki. Są one także fajną opcją na prezent.Hi:)

I want to show you our new baby gadgetry. One is also for me and this is a muff. It's good to have such thing just to avoid cold hands. Second idea - hand-made crown. I'm sure this is every girl's dream. My order comes from Dziecioszyk

I recommend you Dziecioszyk
It's very nice contact, fast delivery, high quality materials and solid products. Check it out.

I was dreaming about a muff for months, but actually I didn't waste my time for my caprice... Now it's over. We've got a lovely muff and I bought few fancy clothes:))) Mom's on top, again!
I like this muff, it fits me and our stroller, too. It's made with a brown minky and red cotton printed with Matrioshka puppets. I was quite scared at the beginning but I must say it's really nice combination. Agressive red colour with a very serious deep brown fleece. Of course you can check what you want;)

I am satisfied with it: it prevents my hands, looks nice and must be also an interesting case, especially when you want to travel with a stroller in a car trunk;)

Besides caps, pants or skirts you can buy here a crown! Yes, it's true;) I chose a floral one, because of our little daugter's birthday. You'll see here more outfits soon;)

I love hand-made gifts and you?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers