wtorek, 10 maja 2016

Hand-made'owa okładka na książeczkę zdrowia - Ale Yayo!/ A hand-made cover for health certificate from Yayo

Hej:)

Zapewne każdy rodzic wie, jak wygląda książeczka zdrowia dziecka. Ale nie
w teorii, tylko w praktyce, teraz, tu... Nasza wyglądała strasznie. Po niespełna roku napchana była papierami po brzegi. Nie mówiąc już o pozaginanych rogach, wyświechtanych kartkach i ogólnym nieładzie....

Wstyd - wiem, ale podejrzewam, że nie byliśmy odosobnionym przypadkiem braku poszanowania dla tak ważnego dokumentu:) Na szczęście z pomocą przybyło Yayo HandMade... i sprawiło nam taką oto okładkę w kwiecie;) wieku? Raczej nie;))) Tak więc staliśmy się posiadaczami najbardziej ukwieconej książeczki zdrowia w mieście.

Czym charakteryzuje się taka okładka?

ma rozmiar standardowej książeczki zdrowia,
zapinana jest na rzep,
w środku kolorowa zakładka.Etui na książeczkę zdrowia uszyte zostało z dwóch rodzajów tkanin bawełnianych: bardzo wiosennej łąki i oryginalnej, cieniowanej zieleni. Teraz już żadna wizyta nie będzie straszna. Tylko optymistycznie zielona:) BTW - zieleń to mój ulubiony kolor od zawsze!
 
Ten i wiele innych uroczych gadżetów dla najmłodszych znajdziecie tutaj: Yayo HandMade
Nie zapomnijcie zalajkować, żeby niczego nie przegapić;) Wszystkie prace dostępne również na portalu DaWanda: klik


Ps. Gościnnie na zdjęciach wystąpiła Fiśka od BEnitkaHey:)

For sure every parent knows well how health certificate looks like, but tell me now how it is in real life? Our looks horrible with dog-ears inside and other problems... Few months ago I discovered Yayo and now we are safe or saved;) That's how we got a very romantic hand-made cover.

This is a very special cover made with 2 types of cotton with super herbal fresh pattern and a bookmark. And don't be affraid of sizes - it's universal;)

This cover and other stuff available here: Yayo on DaWanda

Like also Yayo on FB: click


On my pictures Fiśka, a hand-made creature from BEnitka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers