piątek, 13 maja 2016

TUTU Faktoria to spełnienie dziewczęcych snów/ TUTU Faktoria makes girl's dreams come true

Hejka:)

Musicie zobaczyć, co tak naprawdę przynosi największą frajdę dziewczynom - i to nie tylko tym najmłodszym;) Wszystkie śniłyśmy kiedyś o byciu prawdziwymi księżniczkami, prawda;)? Właśnie się okazało, że jest to wcale łatwe. Zobaczcie same!


Taki słodki zestaw miała na sobie nasza córcia podczas przyjęcia u babci:) Piękna, puszysta spódniczka tutu, opaska i gumeczka, która posłużyła nam za bransoletkę.
Cudowności pochodzą z TUTU Faktoria

Oprócz spódnic, dostaniecie tu także pompony, które są idealną ozdobą nie tylko
w dziecięcym pokoju. Sprawdzą się w salonie, na garden party a nawet na przyjęciu weselnym. Widziałam je też dekorujące piękne wnętrza butików w stylu glamour
i hotelowe sale.

Spódniczka jest zrobiona na bazie gumki, więc jej rozmiar jest intuicyjny;) i na długo starczy. 

Mamy też kilka gumeczek z pomponikami, które jeszcze muszą troszkę poczekać:) Albo robić za bransoletki, póki co:)


Świetnym patentem są też opaski z pomponem - sama już w tej występowałam, więc warto otworzyć się na nowe;) I czasem dać się ponieść fantazji, choćby dla dziecka:) 
Fajnym patentem na strój weselny jest taka tutu połączona ze szlachetnym, jedwabnym topem i ramoneską lub marynarką. Do tego tylko szpilki i będziemy królowymi balu! Beżowa lub chłodna, gołębia spódnica w opcji midi spokojnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Ja - widzę ją z białymi conversami, jasną dżinsową koszulą i czerwoną bandamką;) Aaa - muszę taką mieć!

Na koniec zdjęcia naszej małej modeleczki:) Ciekawe jak będzie wyglądać jak tylko zacznie sama chodzić:))) Nie pozostanie nam nic innego, jak stroić się tak samo na rodzinne imprezki;) Lubicie tzw. partner look?Hello:)

You have to see our new princess outfit. It will be perfect even for bigger girls;) We all dreaming about beeing a princess, hah?

Our daughter had this outfit on a small party at our granny's house. Tutu princess, hairband and a little pom as a bracelet was a clue of the evening:)

Everything comes from: TUTU Faktoria


Besides little skirts you can buy there fancy poms which are a perfect deco tip for a wedding, birthday or just for your or your child's room. It's very elegant and romantic.

Our skirt is based on elastic gum and that's why this time size doesn't really matter;)


I think this tutu skirt will be also a perfect alternative for a wedding outfit. Mixed with high heels and an elegant silk top will be really fancy. I will wear it even on a daily basis with white Converse, red bandana and a denim shirt.

At the end few pictures with our little model:) I think we will dress in the same way;) Do you like partner look?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers