niedziela, 5 czerwca 2016

Bubel z Sephory/ A trash from sephora

Cześć:)

dziś chcę Was przestrzec przed pewnym bublem z Sephory. Mowa tu o lakierach do paznokci, które oprócz pięknego koloru przez kilka godzin, nie oferują nic:/ To już moje drugie podejście i w dodatku kolejne nieudane. Poprzednio wybór padł na piękny koral, ale efekt był taki sam. Lakier dosłownie schodzi na drugi dzień. Ciężko zasycha, tworzy nieestetyczne zacieki no i ten absolutny brak trwałości...
Nie wiem, czy za każdym razem trafiam na jakieś felerne egzemplarze, czy one po prostu takie są. Miałyście te lakiery? Lub jakieś inne kosmetyki firmowane przez Sephorę???

Bo ja już nawet tam nie wchodzę:///


Hi:)

today I want to warn you. It's about a trash nail polish from Sephora.
All I can say is: really nice colours, but nothing more:/ This is my second bottle, and again the same s**t! It lasts on your nails few hours only:) You need few minutes until it's really dry, for me not the best coverage and weak effects...

I don't know if I had bad luck twice or if it's an expensive trash. Do you know these enamels? Or any other cosmetics from Sephora?Ten kolor jest naprawdę cudny, taki magnetyczny róż. Ale cóż z tego, kiedy ja boję się użyć go nawet na wieczorne wyjście;)

This colour is really beatiful, something like electric pink, but I am really afraid to use it even for a party;)

2 komentarze:

  1. Lakierów nie miałam ale mają kilka fajnych kosmetyków kolorowych :) Bardzo lubię ich wodoodporne kredki do oczu oraz czerwoną, długotrwałą pomadkę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pomadkę, powiadasz;))) już jestem ciekawa. Szkoda tylko, że przegapiłam zniżki;))) Buziak!

      Usuń

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers