poniedziałek, 27 czerwca 2016

Szary to też kolor, czyli garść wnętrzarskich inspiracji: Splotka, PracowniaFunnyBunnyHandmade, Angels Dolls, Maamut!Cześć:)

My na wakacjach, ale dla Was też coś mamy;) Tym razem będzie garść inspiracji wnętrzarskich, a wśród nich cudny, pleciony dywanik, uroczy pingwinek, misiowa podusia…

Ostatnimi czasy przygotowujemy się do wielkiego dnia – przeprowadzki Małej do Jej własnego pokoiku. Z jednej strony bardzo bym tego chciała, a z drugiej oczywiście się boję… Bo mimo, iż tego właśnie niby od początku chciałam, to wiem, że pewien etap w naszym życiu będzie już zamknięty i nic nie będzie już jak dawniej;) Jak mówią – to se ne vrati…Ale zanim wyniesiemy łóżeczko, spójrzcie tylko jak teraz wygląda nasz wspólny kąt. Coraz więcej w nim stonowanych barw, a właściwie głównie szarości. Do zestawu dołączył ostatnio okrągły dywanik zrobiony na szydełku. Wyszedł on spod ręki Splotki: KLIK


Splotka to cudeńka ze sznurka, ręcznie plecione z miłości cudeńka:) To także miły kontakt i arcy szybka realizacja projektu! Splotka dzierga z prędkością światła;) Całość wykonana jest solidnie, porządnie, z wielką dbałością o szczegóły. Po naszym cudnym dywaniku (średnica ok. 75 cm – idealna tuż obok łóżka), nabrałam ochoty na jakiś komplet koszyczków do szafy;)

Serdecznie polecam Splotkę i Jej wyroby. Tylko hand-made daje możliwość dopasowania każdego produktu idealnie do naszych potrzeb.

Kolejnym gadżetem ostatnich tygodni jest uroczy Pingwinek od PracowniaFunnyBunnyHandmade Jest to kolejna modna przytulanka, ale wzór jest niepowtarzalny. Sami przyznajcie! Jest on jedyny w swoim rodzaju no i pała niesamowicie pozytywną energią każdego dnia. Bryka z naszą Polą po całych dniach:)Na koniec wygrana podusia. Przyleciała do nad od Angel Dolls. Jakiś czas temu ogłosili oni konkurs na imię dla nowej, misiowej poduszki. Zaproponowałam Misia Tomisia – i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja zwyciężyła!!!
W nagrodę mogłam wybrać dowolny produkt z oferty. Naturalnie, była to Tomisia:) Podusia jest starannie wykonana. Z naturalnych materiałów, ciekawe wzornictwo
i fajne zestawienie kolorystyczne to połowa sukcesu. Poduszka sama w sobie jest bardzo wygodna. Solidnie ją testuję podczas karmienia Małej, kiedy to zalegam na niej na dobrą godzinę;) Egzamin zdany;)


Na koniec kilka zdjęć: produkty i nasza mała testerka. Miłego dnia!
PS. Na pierwszym zdjęciu przepiękna kołderka od Maamut!


Hi:)

We're on our mini holidays already but we prepared something for you. This time few deco tips. First: knitted carpet. Then: a lovely hand-made penguin and a colorful pillow.

We wanted to move our daughter's bed straight to her own room, but I'm still not sure... Actually I was dreaming about this moment from the very first days of her life but from the other side... I know  I'm gonna miss Her... And because of her difficult nights it's easier for us to have Her in our bedroom. Well... I have to make up my mind finally.

Check our last deco tips and inspirations. This time: more grey, again;)

First: hand-made knitted grey carpet from Splotka: CLICK

She makes everything using a crotchet. It also means a nice contact, fast order and delivery. I love our 75 cm carpet. It's perfect and solid!

Next thing: a peguin from PracowniaFunnyBunnyHandmade 
Another toy made with love. It's really unique design and pattern. Our daughter loves it!

Last thing: a colorful pillow with a bear face. It was the main prize in an Angels Dolls contest. Our name won the prize and I am really proud of me:) I could choose anything from the whole oofer, but of course I took these amazing pillow. We all love it. It's nice and cozy!

Check also few pics with our lovely little tester;)

On the first pic there's also a blanket from Maamut!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers