piątek, 10 czerwca 2016

Wieczorny relaks z Partylite/ Evening relax with Partylite

Cześć:)

Wiem, że też tak jak ja kochacie świece zapachowe, ich ciepły blask i aurę, jaką roztaczają w pomieszczeniach, na balkonie czy podczas garden party. Jako wielka ich fanka, mam w swojej kolekcji mnóstwo zapachów a wśród nich Harvest spice, czyli coś a la ciasto dyniowe. Zapach ciepły, korzenny, nieco orientalny...Świeca pochodzi ze sprzedaży katalogowej Partylite
Firma działa podobnie jak chociażby Avon i ma w swej ofercie mnóstwo ciekawych świec i dekoracji. Świeczniki, talerzyki, figurki, patyczki zapachowe i wiele wiele innych. Ciekawe wzornictwo i oryginalny design przekłada się również na cenę. Produkty należą do raczej drogich. Są to koszty rzędu kilkudziesięciu złotych. To tak, jak w przypadku Yankee Candle itp. To nie pierwszy mój produkt tej firmy
i muszę przyznać, że świece po zapaleniu nie pachną tak intensywnie, jak w pudełku. I tym trochę dla mnie tracą. W moim odczuciu ich ceny są trochę nieadekwatne do jakości. Zdecydowanie wolę jednak konkurencję;) 


Harvest Spice to bogactwo przypraw. Producent pisze tak: Świeżo zerwane jabłka
i dynie rozgrzane przyprawami, drewnem i wanilią
. Zdecydowanie się zgadzam. Zapach jest korzenny, ciepły, słodki - baaardzo jesienny. Taki trochę kuchenny zapach;) Z początku wydaje się dość mocny, ale z czasem łagodnieje. Mimo tych intensywnych akcentów nie boli od niego głowa;) 


Świeca kosztuje 109 zł za słoik o pojemności 295 g. Moim zdaniem to dużo. Mimo, iż równomiernie i do końca się spala, to i tak dość wysoka cena. Świecę tą dostałam podczas grudniowego spotkania blogerek w Krakowie. 

Znacie wyroby Partylite?Hi:)

I hope you know that I'm a a candle freak. I always have them at home, on my balcony and in the garden. I've got Harvest spice from my last bloggers meeting in Kraków. It's really spicy smell, with a hint of pumpkin and vanilla.

My candle comes from Partylite

This is MLM brand just like Avon. And they sell candles, decorations and more. In my opinion everything's quite expensive. It's not my first Partylie product and I have to say that these candles smell intensive at the beginning and them rather delicate. To be honest I prefer Yankee...

Harvest spice is full of aroma. Fresh cut apples and sweet pumpkin mixed with wood and vanilla. I love this description and typical autumn smell.

Price: 109 PLN for 295 g. It's quite expensive for me.

Do you know Partylite?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers