czwartek, 11 sierpnia 2016

GUCIO Junior, czyli polskie niechodki do zadań specjalnych

Cześć:)

Dziś będą wyniki wielomiesięcznych testów. Otóż - jeszcze zimą otrzymaliśmy absolutną nowość firmy GUCIO - paputki, niechodki czy jak sami wolicie;) Moim zdaniem są to idealne miękkie butki dla bobasków.Nasz córcia bardzo lubi mieć je na nogach;) Nie narzeka, łatwo ich nie zdejmie no i jest jej przede wszystkim wygodnie! Do tej pory słyszałam tylko o tzw. roczkach i butach typowo profilowanych marki GUCIO:) A tu taka niespodzianka:)))Butki są bardzo starannie i przede wszystkim ręcznie wykonane w całości w Polsce. Kształt i właściwości obuwia GUCIO są autorskie i opatentowane przez Właściciela marki. Co do ich specyficznych cech i właściwości, zachęcam do obejrzenia filmików na YouTube lub po prostu odwiedzenia strony Producenta: http://gucio24.com/

Warto także polubić fan page GUCIA na FB: klik
Produkty marki GUCIO to najwyższa jakość produktu i gwarancja jakości. Wszystkie buty wykonane są ze skór naturalnych, bydlęcych. Charakterystyczna żółta podeszwa to tzw. styrogum - czyli miękkie i elastyczne tworzywo, które pracuje razem z mięśniami nóg;)

Skąd w ogóle tak oryginalny pomysł na projekt/ produkt???

Z potrzeby serca. Pierwsze GUCIE powstały dla dziecka Właścicieli. Potem spodobały się znajomym i tak jakoś poszło;) Aktualnie butki GUCIO to marka
w sobie a wzór rozpoznawalny jest na całym świecie. Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Al Bano - te nazwiska mówią same za siebie. GUCIE są znane wszędzie!
Wierzę, że design butków nie do każdego przemówi tak od razu. Uwierzcie jednak, że to przede wszystkim kwestia zdrowia i przyszłości dzieci a nie nasza własna wizja estetyczna;)

Do mnie przemawiają konkrety:

  • samodostosowujący się zapiętek
  • łatwość wstawania z pozycji siedzącej
  • elastyczna podeszwa
  • szwy zewnętrzne ochraniające paluszki, zwłaszcza podczas raczkowania
  • szerokie przodostopie

Fajnym patentem jest plastikowy zacisk przy sznurówkach. Zdecydowanie utrudnia szybkie zrzucenie obuwia;) Dodatkowo można jeszcze butki zawiązać na podwójną kokardkę.

GUCIE zawsze przychodzą w estetycznym woreczku, który ułatwia przechowywanie i przewożenie butków. Mała rzecz a cieszy;)
Szczerze wszystkim polecam polskie butki GUCIO. Dbałość o zdrowie to największy prezent, jaki możemy dać najbliższym. Pamiętajmy!

My swoje butki na jesień już mamy, a Wy:)???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers