sobota, 22 lipca 2017

Pielęgnacja bobasa na plus

Cześć,

dziś pora na post bobasowy i będzie to recenzja dwóch polskich kosmetyków, których z powodzeniem może używać cała rodzinka;) Już miałam przyjemność testować inne produkty Plus dla skóry i wiem, że można im ufać. Służą alergikom, skórze z problemami i mają wzorowe składy.Na szczęście ani ja ani Nasza Mała Kropka nie mamy atopowej skóry, więc takie produkty stosujemy rzadko, raczej prewencyjnie. Ale... zawsze mamy je na stanie;) Dziś będzie o natłuszczającej emulsji do kąpieli i kremie na każdą pogodę.
Na pierwszy rzut idzie emulsja. Zwróćcie uwagę na szatę graficzną tych kosmetyków. Bardzo mi się podoba. Lubię te barwy i bijący z opakowań optymizm. 

Emulsji można używać już od 1. dnia życia:) Służy ona jako dodatek do kąpieli
w wannie. Polecana do skóry normalnej i wrażliwej. Produkt można stosować codziennie. Przeznaczony dla noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt
i dzieci. Ale świetnie służy także mamie;) Sprawdzone, hahaha! 
Zawiera:

  • Olej z nasion bawełny
  • Olej macadamia 


  • poprawa nawilżenia 
  • poprawa natłuszczenia skóry
  • zregenerowanie i odżywienie skóry


Wystarczy dodać 1 nakrętkę emulsji do wanny z wodą. Uważać należy przy alergii na któryś składnik oraz w przypadku problemow wymagających leczenia farmakologicznego.
Bezpośredni link do emulsji: klik


Kolejny uniwersalny kosmetyk to krem na każdą pogodę. Wozimy go ze sobą
w wózku na spacery, więc każdy może sobie skorzystać haha:)
Krem ochronny dla dzieci na każdą pogodę z filtrami UVA/UVB, SPF 20. Służy do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry normalnej i wrażliwej. Przeznaczony dla noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt i dzieci.

Zawiera:

  • Biolin
  • Panthenol
  • Masło Shea

  • poprawa nawilżenia
  • poprawa natłuszczenia skóry


Krem nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i ciała, delikatnie rozprowadzając na około 20 min przed wyjściem na spacer. W przypadku długotrwałego przebywania na słońcu, krem należy nanosić ponownie dla utrzymania ochrony.
Nie stosować w przypadku alergii lub nadwrażliwości na składniki kremu oraz
w przypadku problemów skóry wymagającej leczenia farmakologicznego.

Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.

U nas jest to krem całoroczny, sama też go nakładam na twarz i ciało i mnie nie zawiódł, więc spokojnie mogę go Wam polecić:)

Jeszcze link do kremu: klik

Znacie już kosmetyki Cera Plus? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers