sobota, 12 sierpnia 2017

Kosmetyki do zadań specjalnych: biust;)

Cześć,

dziś będzie trochę o kosmetykach do zadań specjalnych. I tym razem zaczynamy od góry, czyli od biustu;) Oczywiście nie samymi kosmetykami żyje człowiek, więc efektu operacji plastycznej nie uda nam się uzyskać, ale gdy dodamy do tego codzienne, systematyczne ćwiczenia, stan naszej skóry, postawy i ogólnego wizerunku na pewno się poprawi. A pomogą nam w tym specjalistyczne kuracje od DermoFuture, które składają się z dwóch etapów: peelingu i maski. Osiem saszetek starcza na dwa miesiące kuracji. Pierwszą fazą jest peeling, potem masaż przy użyciu maski. Scrub zużywamy od razu, natomiast maska starcza na kilka aplikacji. Grunt to stymulujący masaż, ze tak powiem od dołu do góry, czyli liftingujący;) Wiem, ze brzmi to dziwacznie, ale naprawdę daje efekty. Tuż po nałożeniu czuć chłód i mrowienie...

Działanie PUSH – UP
W skład kuracji wchodzi : Peeling modelujący biust i maska ujędrniająco-regenerująca biust. Peeling modelujący biust w swoim składzie zawiera kompleks BREASTVOL, który korzystnie wpływa na rozmiar biustu. Mieści w sobie diosgeninę
i trygonelinę, które ujędrniają skórę i stymulują metabolizmu komórek. Wykazuje właściwości ujędrniające, stabilizuje tkankę łączną, wygładza oraz stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi. Skutecznie, lecz bez podrażnień złuszcza martwy naskórek. Oczyszcza i stymuluje regenerację. Kolagen i elastyna przeciwdziałają wiotczeniu piersi. Skóra jest świeższa, lepiej ukrwiona, dzięki czemu ułatwiona zostaje penetracja przez substancje aktywne.
Maska ujędrniająco-regenerująca biust to wyjątkowo skuteczny produkt wzmacniający i ujędrniający skórę podtrzymującą biust. Zawiera kompleks BREASTVOL, który powoduje zwiększoną produkcję żeńskich hormonów, w tym hormonu wzrostu, korzystnie wpływa na rozmiar biustu, oraz diosgeninę i trygonelinę – dzięki nim skóra jest odpowiednio ujędrniona. Stymulowany jest także metabolizm komórek, co powoduje wzrost jędrności i elastyczności. Następuje regeneracja komórek, odżywienie, wzmożona produkcja kolagenu, skóra piersi zostaje wzmocniona. Silny lifting pomaga przywrócić kształt piersi i błyskawicznie modelować krągłości.

I druga opcja:)

Działanie PUSH – UP

W skład wchodzą dwa preparaty:

Peeling modelujący biust

Maska liftingująca i podnosząca biustKuracja liftingująca i modelująca biust

Peeling modelujący biust w swoim składzie zawiera Kompleks BREASTVOL, który korzystnie wpływa na rozmiar biustu. Mieści w sobie diosgeninę i trygonelinę, które ujędrniają skórę i stymulują metabolizm komórek. Wykazuje właściwości ujędrniające, stabilizuje tkankę łączną, wygładza oraz stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi. Skutecznie, lecz bez podrażnień złuszcza martwy naskórek. Oczyszcza i stymuluje regenerację. Kolagen i elastyna przeciwdziałają wiotczeniu piersi. Skóra jest świeższa, lepiej ukrwiona, dzięki czemu ułatwiona zostaje penetracja przez substancje aktywne.
Maska liftingująca i podnosząca biust to innowacyjna formuła o natychmiastowym działaniu liftingującym, podnosi i podkreśla ponętny kształt biustu. Przełomowa technologia podnoszenia i wypełniania biustu, bez użycia skalpela. Kompleks 3D- Lift zawarty w produkcie ujędrnia i podnosi piersi. Kosmetyk daje efekty widoczne gołym okiem. Jej najważniejszy składnik aktywny to zestaw składników FRIMBUST, stanowiący aż 1/5 składu. Efekt działania maski widać już po 5 minutach, ponieważ FRIMBUST od razu po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, która podtrzymuje, napręża i ujędrnia biust, tworząc efekt push-up.

Polecam kombinację trzymania się prosto, codziennej aktywności fizycznej, zbilansowanej diety, odpowiedniego stanika i drobnej pomocy... kosmetyków hahaha:) Do napisania!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate

Obserwatorzy

Google+ Followers